Wymiana zasilacza, jaki kupić?

Witam, obecny zasilacz “pada”. Objawy są takie że wiatrak który w nim bardzo hałasuje. Mógłbym wymienić wiatrak ale jest to zasilacz z serii no-name, więc wole kupić nowy zasilacz. Z racji że w ogóle nie znam się na zasilaczach, proszę Was o podane jakichś propozycji. Komputer jest mi potrzebny w obecnej sytuacji (matura). Co będzie zasilane: Q6600, jeden dysk, nagrywarka DVD, GF 8800GTS, 3GB ram. Oprócz tego mam też stale podłączoną antenę wi-fi od liveboxa pod USB i kamere internetową. Nic nie jest podkręcane i nie będzie. Za pomoc z góry dziękuje i pozdrawiam.

EDIT: Coś takiego?

Seasonic SS-400ET

http://www.skapiec.pl/site/cat/37/comp/432160

Allegrowe CM to bym brał, ale nie do kompów z Quadami, to nie są nowe konstrukcje, pewnie pochodzą z utylizacji bo nie spełniają norm np ROHS, lub ma inną miej lub bardziej ciekawą przeszłość.

Witam!

http://www.cooling.pl/tagan,producent,39.html

Właśnie chciałem zaproponować tagana:) jest cichy i bardzo stabilny/wytrzymały. Wystarczy Ci spokojnie tg 400W ale jeśli chcesz zmieniać kiedyś grafę, dokładać ramu czy też kręcić procka to weź 500-600W. Mi na q6600+4gb ram+radek4870 spokojnie daje radę tagan jaki mam w opisie na dole.