Wymiana zasilacza

Mam takiego kompa:

Procek: Celeron D 331 2,66Ghz @ 3,44Ghz

płyta główna: ASUS P5N-E SLI

Panięć: Kingston 1GB PC2 - 4200 CL4

Karta Graficzna: GeForce 7300GS

zasilacz to Mode Com FEEL II 350W

Dzisiaj zauważyłem podczas gry że gdy brat myjąc samochód karczerem i gdy były małe spadki napięcia wszystko działało dobrze a komputer zaczął mi się wyłączać myślę że to zasilać ale nie mam pojęcia jaki kupić dobry i nie za drogi dodam że postanowiłem wymienić jeszcze graficzną na gf 9600gt i za jakiś czas jeszcze procka na C2D E7200 więc dobrze jak by sobie z mimo poradził

pozdrawiam

Ile chcesz przeznaczyć na zasilacz.

Amacrox Warrior 450W lub OCZ SXS500W

Z tańszych: modecom MC-350

z droższych i na przyszłość: OCZ SxS 500W

adam749 , ma rację. bananzo , potrzebuje przyzwoitego zasilacza, ale nie za cenę połowy komputera! Jestem przeciwny zwalaniu wszelkiej winy na zasilacz, lecz w tym wypadku wygląda, że to jego wina. Również proponuje modecom MC-350. W zupełności wystarczy. Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów.

dzięki za odpowiedź

Wesołych Świąt :slight_smile: :slight_smile:

Jeżeli planujesz wymianę grafiki na 9600gt i procka to mc350 będzie za słaby także lepiej od razu kupuj coś lepszego ;]

Polecam do tej przyszłej konfiguracji raczej ocz 500w kosztuje ok 200zl a ja akurat uważam że ostatnią rzeczą na jakiej opłaca się oszczędzać jest zasilacz ;]

a co powiecie na ten

http://allegro.pl/item505821892_zasilac … _feel.html

Mode Com Premium 500w - dobry by był Mode Com’y z tego co czytałem nie są złe ale nie wiem jak będzie słaby to wezmę tego ocz 500w ale jest sporo tańszy

bananzo , Jeśli ma być taniej to lepiej pentagrama PSF-460-P12S

Omijać z daleka. Ocz 500 jest zdecydowanie lepszy