Wymiana zasilacza

Witam.Zdecydowałem się na zakup karty graficznej hd 7750 gdyż gram tylko w Cs go
Mój zasilacz to ModeCom 350 W i ma on za słabą moc dla karty wiec proszę o doradzenie mi dobrego nie drogiego zasilacza.Może być urzywka
Podzespoły
Procesor Intel pentium 2x2.20
Ram 2 GB
Karta graficzna Radeon hd 7750.

Karta to tylko 55 W.

Tanio i dobrze: Delta lub Fortron 350/400 W - chyba, że planujesz modernizację kompa, to można kupić coś lepszego.

A dokładnie jaką wersję masz tego Modecoma - odczytaj bezpośrednio z niego.

Feel-350 ATX
podobno ta karta uciągnie mi Cs go na 80 fps
Według jednej ze stron karta potrzebuje minimum 400w

A tam… 350 W wystarczy.

Zasilacz - czarna lista, więc warto wymienić lub Twoje ryzyko.

Edit:

Chodź wszyscy psioczą na Feela, ja założyłem kilkanaście sztuk 350/400 W wiele lat temu i żaden się nie zepsuł - może mam szczęscie?

Ok.Ale i tak lepiej wymienić

@JNJN Większość tanich zasilaczy może i nie padanie na pysk przy umiarkowanym obciążeniu ale jakbyś podpiął miernik to zobaczysz jakie dają napięcia na poszczególnych liniach, czasem cud że całość działa…

A to już inna bajka, choć jak pamiętam u Feela, nie było z tym tragicznie.

Możesz powiedzieć ile ta karta potrzebuje mocy.Chodzi mi czy dam radę pograć dopóki nie kupie nowego/.

Masz napisane.

Polecam ten kalkulator. Do wyniku zawsze dodają 50W, ale dla bezpieczeństwa zawsze powinno dodawać się 100W. Ogólnie wyszło mi jakieś 200W całkowitego poboru, także 300 powinno wystarczyć, ale weźmy coś na zapas jakby kiedyś coś miało być wymieniane.

Lista na morelach z zasilaczami Z certyfikatem minimum 80 plus Bronze. Myślę, że jak weźmiesz coś z przedziału 150-200 zł to nie będziesz zawiedziony. Chiefetc, XFX, Cougar, be quiet!. Cogar VTX wkładałem jakiś czas temu do zestawu, 500W, ale z tej samej serii VTX. Działa bez problemu, testy na zagranicznych portalach wraz z oględzinami wnętrza sugerują udaną i porządną konstrukcję. Mam u siebie 750 w z wyższej serii 80 plus GOLD i zero problemów.

Czyli mogę z 2 tygodnie pograć na tym zasilaczu

Ty decydujesz.