Wymiania N73 na E65 - opłaca sie ? | Kilka pytań o E65

Witam

Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem Nokii N73. Powiem szczerze, że telefon jest spoko, ale brakuje mi bardzo WiFi :confused:

I dlatego zastanawiam się nad wymianą mojego fona za E65. Czy według was opłaca się ??

Mam jeszcze kilka pytań odnośnie tego telefonu.

Czy WiFi w tym telefonie ma jakieś ograniczenie prędkośći ?? Tzn. jak mam neta 6mb to będę miał takiego też na tel ??

Czy slider jest wytrzymały ??

Czy aplikacje z N73 będą działały też pod E65 ??

Czy jakoś odtwarzanej muzki jest dobra ??

Czy posiada 3G ??

Czy ten telefon obsługuje wido rozmowy(wiem, ze nie ma przedniej kamery, ale czy będę mógł chociarz odbierać te rozmowy??) ??

Chyba to wszystkie moje pytania dotyczące tego telefonu :wink:

Pozdro

Miałem E65 i zamieniłem na N73 :smiley:

Powiem tak : wi-fi to jedyna przewaga jaką E65 ma nad N73. dla niektórych może jest też ładniejsza E od N

Slider,tutaj się nie wypowiem bo E65 miałem 2 miesiące ale w tym czasie bez problemu, nic się nie poluzowało itp.

Aplikacje będą chodziły bez problemu bo to ten sam symbian

Co do muzyki to E65 ma wiele gorszą jakość od N73 no i aparat : lepszy w N

Posiada 3G i można prowadzić videokonferencje

niestety co do wi-fi i jego prędkości nie potrafię odpowiedzieć.

poza tym E65 to telefon typowo biznesowy więc poza wi-fi i ładnym wyglądem jest…nijaki

Polecam poczytać

http://www.symbianos.pl/Artyku%B3y/Test … ta_Bestia/

Zostaw N73 !!

Ciężko przez komórkę wyciągać prędkości rzędu 6Mbit - to tylko telefon. Jednak oczywiście żadnych ograniczeń nie ma. WiFi działa w tym telefonie dość dobrze

Jak dla mnie wymiana N73 na E65 nie ma większego sensu, no chyba że na N95(8GB) lub N82. :slight_smile:

No ale byc może kieruję się innymi prioretytami.

A wymiana N73+ dopłata za E51 ??

Może ktoś by napisał jakie ma wady i czy ten symbian 9.2 jest tak dobry jak o nim mówią bo gdzieś czytałem, że cieżej jest na niego znaleść programy.