Wymiany części sprzętu, by gry działały płynnie - budżet 700

Tak jak wyżej, co wymienić aby gry chodziły płynnie, mam do wydania 700 zł

Karta graficzna : ATI radeon hd 5450

procesor : pentium®Dual-Core CPU E5700 @ 3.00GHZz

zasilacz : delta electronics dps-250ab-22 d

Ram : 3 GB

na pewno zasilacz na wydajniejszy

http://www.morele.net/zasilacz-corsair- … eu-527950/

następnie możesz kupić kartę HD7790 i zmienić procesor na Quad 6600 wydajność w grach znacznie wzrośnie

w jakie gry grasz ?myślałeś o zmianie płyty głównej i procesora w niedalekiej przyszłości?

Gram głównie w league of legends, ale chcialbym zeby po zmianie jakoś mi chodziły mi płynnie takie gry jak bf 4 albo bf 3 : ) podales mi procesor to chyba w przyszłości juz nie musze zmieniać co nie ? :stuck_out_tongue: ale jesli trzeba plyte glowna to tez bym byl ciekawy : ) i mowisz o tym procesorze http://allegro.pl/procesor-intel-core-2 … 78651.html ?

Cześć,

Tak tylko głośno myślę, czy nie lepiej odłożyć nieco więcej funduszy i pomysleć o wymianie całości, zamiast inwestować w starą platformę?

Ale wiązało by się to ze złożeniem nowego zestawu.

Ehhh, ja mam teraz problem tego typu że zamówiłem te części, i chciałem sam je zamontować, chociaż nigdy tego nie robiłem, wszystko po kolei jak na filmikach na yt, w końcu odpalam komputer, a tu … monitor nie znajduje komputera, patrze wszystko dobrze zamontowałem, ale przypomniałem sobie ze jak zmieniałem procesor to 6 igiełek pod rząd było w bok pokrzywione , to te gdzie są pod procesorem, wyprostowałem je i nic nie pomogło, i nie wiem czy to może być przez to ze monitor nie wczytuje obraz z komputera. Kolega obejrzał to i powiedział ze to może być faktycznie przez te igiełki, i ze płyta główna się spaliła, a wy jak sądzicie, pomocy :slight_smile:

Dodane 18.11.2013 (Pn) 23:09

Poradzicie jakąś płytę główną do tego zestawu ?

Hej,

Przede wszystkim za mało szczegółów - jaki w końcu procesor włożyłeś? Jaka płyta główna? Sprawdzałeś RAM?

Ryuuga , na forum używamy polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku zmien.gif

Pozdrawiam,

Dimatheus

Włożyłem ten który mi polecono, czyli Quad 6600, nie wiem co to była za płyta główna ale na pewno miałem 3 gb ramu i pytanie, jaką płytę główną polecasz do tego całego zakupionego zestawu .

podaj model płyty głównej którą posiadasz teraz możesz odczytać bezpośrednio z laminatu jaki to model , sprawdź na poprzednim procesorze który masz jeszcze? czy działa

powiększ pojemność pamięci a za resztę kartę graficzną :slight_smile: … Gdybyś miał wymienić procesor to za chwilę się okaże, że C2D pamięć chce 1600 MHz i to cenowo wyjdzie tak jak za cały komputer minus 300zł za płytę główną.

Chyba, że masz już szybką pamięć, a procesor znajdziesz gdzieś tanio. Karta za tą cenę raczej poradzi sobie z grami…