Wymiar userbara / podpisu - niech to ktos uporzadkuje


(Init3) #1

Dostałem ostrzezenie, moim zdaniem troche bez sensu, dotyczace wymiaru userbara. Ale skad ja mialem znac poprawny rozmiar? Nie siedze tu 24h/7 zeby czytac wszystkie ogłoszenia itp. Nie lepiej jakby po prostu admin dał w pa forum ograniczenie wielkosci? Ludzie by nie dostawali niepotrzebnych ostrzezen :roll:

PS: Kasowanie postów typu "Dzieki ***** wiedzialem ze mozna na ciebie liczyc" tez nie rozumiem. Oj chyba ktoś sie tu minął z powołaniem.


(Monczkin) #2

knapik poczytaj regulamin :twisted:


(Init3) #3

A ty przeczytałes regulamin od deski do deski? :evil: Wątpie...No dobrze skoro zapuszczamy sie w takie maliny to przytocze ci tu fragmenty regulaminu a ty szukaj sobie czegoś o userbarze lub wymiarach podpisu :

Za co mozna dostac ostrzezenie -

Ograniczenia :

I jak znalazłeś? :badgrin:


(Murgrabia) #4

(Init3) #5

Trzeba kreciej cierpliwosci żeby znaleść coś takiego, zwłaszcza ze jest nielogicznie poukładane :slight_smile: I tak 99.9999% userów nigdy nie czytało i nie przeczyta regulaminu - wiec cały ten regulamin nie ma wiekszego sensu 8) Naprawde to nie problem ustawic w pa forum limity wielkosci podpisu.


(squeet) #6

Raczej jest to problem lenistwa, a nie

Jakoś jest tylu userów, którzy potrafią przeczytać regulamin i go przestrzegać... A jeśli nie... to ich strata, a jeśli robią to notorycznie, to ponoszą wszelkie konsekwencje przewidziane regulaminem...

A już:

Bez komentarza :x

Wnioski każdy wyciągnie dla siebie sam.


(Init3) #7

Juz nie bądz taki porządnikci :lol: Mialem na mysli to ze regulaminu i tak nikt nie czyta. Ohh przepraszam ze smiałem sie odezwać, teraz bede czytał godzine regulamin czy przypadkiem mój avatar nie jest za niski lub za wysoki, a moze za duzy? A uśmiechać sie mozna w topicach, smiac sie itp? Pierdnąć tez mozna przy pisaniu topicu czy to niezgodne z netykietą?


(Monczkin) #8

knapik skomentowałbym to, ale szkoda czasu.

Jeśli nie podobają Ci się zasady na tym forum - droga wolna.