Wymieniałem dyski i pewnego razu, gdy odpaliłem jeden z nich, to laptop nie chciał się włączyć

Mam taki problem, mam dwa dyski i wymieniałem je na zmiane na jednym miałem gry na drugim sprawy szkolne itp. Wczoraj gdy wymieniłem na ten szkolny po grze to gdy odpaliłem lapka, zaczeło się automatyczne naprawianie… Z tego co widzę to chyba laptop nie widzi systemu windows, albo coś blokuje dostęp. Potrzebne mi są wszystkie pliki bo tak to bym zresetował dysk. Gdy wkładam ten dysk z grami to wszystko pięknie śmiga, więc problem leży w dysku. I pytanie co się mogło stać? Przy pewnej czynności pokazało mi że Dysk z winsowsem jest zablokowany, czy jakoś tak więc próbowałem sposobów z wierszem polecenia, ale nic nie działa. Dodam iż odzyskiwanie za pomocą plików itp. jest zablokowane hasłem do konta microsofta, jeszcze nie próbowałem tej opcji bo czekam aż Mama wróci z pracy i sobie hasło przypomni. Wiecie może co się stało? Bo ja nie wiem i puki się nie dowiem nie będę miał pojęcia jak go naprawić.

Miałeś aktywny „szybki start” w systemie, dlatego w przypadku draki system plików jest „zablokowany”.