Wymuszanie transferu

Witam jest jakiś program który wymusza pobieranie pliku (żeby transfer był większy na 1 połączeniu) bo jak pobieram flashgetem to leci max lącza a jak flashfxp to 3 razy mniej :?

To używaj Flashgeta. :wink:

ale jak na ftp jest 1 połączenie na 1 IP to wybacz ale to niema różnicy czym bede ssał a najlepszy do ftp jest flashfxp :] więc przydał by sie jakiś sofcik który wymusza predkość sciąganego pliku

teżmnie to denerwuje w flashfxp ale robiłęm tak: odpalałem kilka na raz bo się tak da i pobierałem kilka plików jednocześnie aż transfer mi się wypełniał ;D gorzej jeśli chcesz scią gnąc 1 gigantyczmny plik :frowning:

DAP7 w wersji zarejestrowaniej posiada funkcje “extreme acceleration speed” pozwala ona na szybsze ściąganie nawet z ftp akceptujących tylko jedno połączenie z danego IP

No ale jak bede chciał sobie pograć w gre(multiplayer) to przecież nie bedzie można się łączyć przez dap

ty chcesz grac i sciagac jednoczesnie? juz wyobrazam sobie twojego pinga :confused:

Niechce jednocześnie bo i tag mam pinga nieschodzącego ponizej 200-999 i dlatego poszukuje jakiegoś progsa który bedzie mi wymuszał połączenie