Wymuszenie "x" na kartach w Slimjet (Chrome)

Jest jakiś dodatek lub sposób, który wymusi wyświetlanie ikonki “x” do zamykania karty na pasku kart? Kiedy mam dużo otwartych kart, to ta ikonka nie jest wyświetlana i aby zamknąć nieaktywną kartę, muszę klikać PPM i wybierać zamykanie z menu albo aktywować kartę :frowning:
Dodam, że mam włączoną opcję “kliknij podwójnie na zakładce aby zamknąć stronę”, ale ta opcja jest daremna i zupełnie nieprzydatna, bo podwójne kliknięcie (stuknęcie w touchpad) powoduje przejście do tej karty, czyli jej aktywację, natomiast podwójne kliknięcie lewym przyciskiem (co nie jest wygodne gdy się używa touchpada) zamyka kartę, ale za to aktywuje kartę znajdującą się obok. Nie po to zamykam nieaktywną kartę, żeby aktywować inną nieaktywną i sobie wieszać przeglądarkę (aktywacja przy dużej ilości otwartych kart dodatkowo obciąża już i tak przeciążoną przeglądarkę)

Dodatkiem na 99% nie (chyba że taki co duplikuje opcję na bok lub w churce karty), w ustawieniach chyba była do tego opcja ale ci mocno przeszkadzała.

Tzn.? Która to opcja? Poza tą, którą już opisałam, to żadnej innej nie kojarzę…

Nie wiem, jakby to miało wyglądać…