Wynajem długoterminowy samochodu

Przymierzam się obecnie do najmu długoterminowego auta. Interesuje mnie wzięcie auta hybrydowego (ale przestronnego w środku). 80% jazdy to nieduże miasto. Czy np wybierając toyotę wziąć ten ich kinto one czy jakoś tak, honde to też u nich czy lepiej poszukać czegoś w zewnętrznych firmach a jeżeli tak to czy macie jakieś godne polecenia, które nie stosują żadnych ukrytych, dziwnych chwytów. Będę bardzo wdzięczny za wypowiedzi.

Poproś o regulaminy i sam oceń ,nawet jeśli ktoś brał wynajem miesiąc temu to mogło się już coś zmienić w ofercie od tamtego czasu

Zobacz sobie w Master1, mają w ofercie toyoty na wynajem długoterminowy, ale pewnie nie wszystkie są dostępne w hybrydzie. Moim zdaniem będą mieli korzystniejszą ofertę niż salon toyoty (nie mam porównania akurat z salonem toyoty ale mam porównanie z salonami innych firm).

Dzięki, zobaczę na pewno. A gdzie ogólnie mozna dowiedziec sie prawdy o tych samochodach, o tym co z bateria za 10 lat, jak wyglada ich zuzycie, generalnie wszystkich jak to mowia „zad i walet”

Ja mam Opla Amperę z roku 2012 i z przebiegiem 225 tys km i nie wiem jak to możliwe ale na baterii wciąż mam zasięg taki sam jak był nowy, drugi przykład, znajomy ma Kia eNiro z 2020 roku i po przebiegu 80 tys km zrobił przegląd baterii i okazało się że degradacja baterii nastąpiła tylko 1,5%, moim zdaniem baterie w nowszych modelach przeżyją auto, nie ma co porównywać do technologii Leafa która tam degradacja baterii następuje znacznie szybciej (brak aktywnego chłodzenia i grzania). Aktualnie zastanawiam się nad zmianą na nowy, bo jednak 10 letnie auto to dość sporo. I pewnie znowu będę brał elektryka. W najmie długoterminowym (aczkolwiek tutaj czekam na jakąs okazję).