Wynaleziono sztuczne neurony

Oto wynaleziono sztuczne neurony, które mają być używane do leczenia przewlekłych chorób neurodegeneracyjnych. WOW!

ps. Black Mirror już prawie tu jest :wink:

źródło: https://www.bath.ac.uk/announcements/world-first-as-artificial-neurons-developed-to-cure-chronic-diseases/

info po polsku: https://www.geekweek.pl/news/2019-12-09/przyszlosc-jest-juz-dzis-powstaly-sztuczne-neurony-kompatybilne-z-ukladem-nerwowym/

Zamiast tracić pół życia na naukę, podłączasz się do komputera, a ten tak stymuluje ci neurony, że w godzinę opanowujesz roczny materiał ze studiów. Bajka! :smiley:
Mam nadzieję doczekać czasów stałego zespolenia mózgu człowieka z maszyną.

ps.
Wyłączyli możliwość lajkowania postu otwierającego? :thinking:

Od zawsze tak było.

Może tak było w tym dziale. Mało popularny to nie zwróciłem uwagi. W innych można normalnie.

1lajk

Może lajk pierwszego posta tutaj robi za przycisk “głosuj”? :wink:

Może tak być. Na tym silniku jest wiele “hakerskich” rozwiązań :joy:

Silnik jest bytem żywym, więc… :stuck_out_tongue_winking_eye:

Polubień tematu chcieliby, a żałują buźki, okejki, czy brawo - dać mu mleko :wink:
Kto szuka, ten znajdzie… polubienie :stuck_out_tongue_winking_eye:
dog

Na pewno nie, like można wycofać do max 24h a głos nawet do zamkniętych propozycji “PC” ze starych konkursów - efekt że potem wątki nie oddają stanu głosów z artykułów “prasowych”.

O widzisz! Rozwiązałeś mój problem z wycofywaniem rozdanych nierozsądnie lajków :smiley:
Co za kretyńska zasada, że lajki utwardzają się po 24 godzinach, a lajknięty komentarz może ktoś zmieniać bez limitu :stuck_out_tongue:

Komentarz możesz edytować do 60 dni, potem ratuje cię tylko tryb edycji Wiki (włączony do 60 dni od utworzenia posta) i modelnie się by twojego postu nie edytował komentor portalu z statusem bywalca (tzw. nieogary).

@FadeMind Zostałem moderatorem? :joy:

2lajki

U mnie też aktywna jest edycja :wink:

Już zablokowane, ktoś włączył tryb Wiki.

1lajk

Wszyscy z Trust Level 3 mają opcję edycji - moderowania postów innych. Oczywiście wszystko jest skrupulatnie LOGOWANE w systemie forum.

Nie no, faktycznie włączył jakiś tryb wiki, o którym pojęcia nie miałem. Jedyne co mogę edytować normalnie to tematy postów i ich położenie.

1lajk

Zgadza się, tryb wiki możesz sam włączyć w swoim poście, ale nie w postach innych osób. To taki tryb, gdzie każdy z TL2 i wyżej może modyfikować ten post, ale pełna historia edycji jest zapisywana - jak w Wikipedii.

Test trybu wiki :slight_smile: Dopisujecie miasta, kraje albo planety :stuck_out_tongue_winking_eye:

1. Mars
  2. Jowisz
  3. Śródziemie
  4. Gl-341
  5. miasta, kraje albo planety
  6. Sosnowiec
  7. Burakowo :slight_smile:
  1. Minarety?
Podsumowanie

Tego nie usuwajcie :slight_smile:

Nie usunąłem, ale coś dodałem

1lajk