Wynaleziono sztuczne neurony

Oto wynaleziono sztuczne neurony, które mają być używane do leczenia przewlekłych chorób neurodegeneracyjnych. WOW!

ps. Black Mirror już prawie tu jest :wink:

źródło: https://www.bath.ac.uk/announcements/world-first-as-artificial-neurons-developed-to-cure-chronic-diseases/

info po polsku: https://www.geekweek.pl/news/2019-12-09/przyszlosc-jest-juz-dzis-powstaly-sztuczne-neurony-kompatybilne-z-ukladem-nerwowym/

Zamiast tracić pół życia na naukę, podłączasz się do komputera, a ten tak stymuluje ci neurony, że w godzinę opanowujesz roczny materiał ze studiów. Bajka! :smiley:
Mam nadzieję doczekać czasów stałego zespolenia mózgu człowieka z maszyną.

ps.
Wyłączyli możliwość lajkowania postu otwierającego? :thinking:

Od zawsze tak było.

Może tak było w tym dziale. Mało popularny to nie zwróciłem uwagi. W innych można normalnie.

1 polubienie

Może lajk pierwszego posta tutaj robi za przycisk “głosuj”? :wink:

Może tak być. Na tym silniku jest wiele “hakerskich” rozwiązań :joy:

Silnik jest bytem żywym, więc… :stuck_out_tongue_winking_eye:

Polubień tematu chcieliby, a żałują buźki, okejki, czy brawo - dać mu mleko :wink:
Kto szuka, ten znajdzie… polubienie :stuck_out_tongue_winking_eye:
dog

Na pewno nie, like można wycofać do max 24h a głos nawet do zamkniętych propozycji “PC” ze starych konkursów - efekt że potem wątki nie oddają stanu głosów z artykułów “prasowych”.

O widzisz! Rozwiązałeś mój problem z wycofywaniem rozdanych nierozsądnie lajków :smiley:
Co za kretyńska zasada, że lajki utwardzają się po 24 godzinach, a lajknięty komentarz może ktoś zmieniać bez limitu :stuck_out_tongue:

Komentarz możesz edytować do 60 dni, potem ratuje cię tylko tryb edycji Wiki (włączony do 60 dni od utworzenia posta) i modelnie się by twojego postu nie edytował komentor portalu z statusem bywalca (tzw. nieogary).

@FadeMind Zostałem moderatorem? :joy:

2 polubienia

U mnie też aktywna jest edycja :wink:

Już zablokowane, ktoś włączył tryb Wiki.

1 polubienie

Wszyscy z Trust Level 3 mają opcję edycji - moderowania postów innych. Oczywiście wszystko jest skrupulatnie LOGOWANE w systemie forum.

Nie no, faktycznie włączył jakiś tryb wiki, o którym pojęcia nie miałem. Jedyne co mogę edytować normalnie to tematy postów i ich położenie.

1 polubienie

Zgadza się, tryb wiki możesz sam włączyć w swoim poście, ale nie w postach innych osób. To taki tryb, gdzie każdy z TL2 i wyżej może modyfikować ten post, ale pełna historia edycji jest zapisywana - jak w Wikipedii.

Test trybu wiki :slight_smile: Dopisujecie miasta, kraje albo planety :stuck_out_tongue_winking_eye:

  1. Mars
  2. Jowisz
  3. Śródziemie
  4. Gl-341
  5. Sosnowiec
  6. Burakowo
  7. Minarety?
  8. Neptun
  9. Pluton
  10. Gdynia
  11. Podlasie
  12. Olsztyn
  13. Gdańsk
  14. Wałbrzych
  15. Lublin
  16. Częstochowa
  17. Warszawa
  18. Zakopane
  19. Władysławowo
  20. Olkusz
  21. San Escobar
  22. Wrocław
  23. Kraków
  24. Zielona Góra
  25. Sopot
  26. Sandomierz
  27. Pcim
  28. Zawoja
  29. Rabka-Zdrój
  30. Chabówka
Podsumowanie

Tego nie usuwajcie :slight_smile:
Nie usunąłem, ale coś dodałem :slight_smile:

1 polubienie