Wynik 3dmark 06

Mój PC to:

C2D E8200 2,66GHz

2x GEForce 8800GT 512MB

Asus P5N-D

4GM RAM 800MHz

Dysk 320 GB

Windows Vista

Osiągnąłem w 3dmarku 06 12097pkt. Jest to dużo czy mało na ten sprzęt. Proszę o pomoc.

hmm troche mało mi się wydaje…12k, ja mam prawie 11k na 1x 9600gt, a przecież teoretycznie 1 8800gt >1 9600gt, a 88gt w sli…

http://new.benchmark.pl/zestawienie_gpu.html, 06 nie sprawdzałem na moim sprzęcie, ale przeważnie mam lepsze wyniki na 01, 03 i 05 o jakieś 10%.

Moge mieć coś w komputerze uszkodzone? Jeden 88Gt osiąga taki wynik. Bardzo dziwne.

Tak, i to na pewno - DX10 :wink:

imo sli nie działa tak jak powinno

DX10- przecież ten mark korzysta tylko z 9.0c

Udzielę Ci standardowej odpowiedzi która jest szalenie popularne na wielu forach, cytuję:

Ja mam 15693, sprzęt w podpisie

Co do SLI. Może niedziałać tylko w tym marku. Ponieważ po jego wyłączeniu w Crysis mam 20 FPSów, po włączeniu około 38.

nie wiem jak się konfiguruje sli, ale moim zdaniem powinieneś iść tym krokiem…

swoją drogą na jakich ustawieniach masz 20fps na jednej 8800gt w crysis? i rozdzielczość?

Zasilacz- mam Corsaira HX 620W…

W Crysis na very high i 1280x1024 bez AA.

nie chcę się tu bawić w moderatora, ale edytuj posty. :slight_smile:

Ja dla porównania mam 13255marków.

W/g mnie powinieneś mieć około 16.000

A jak z systemem? Może masz śmietnik? Dużo programów po włączanych. Chociaż, hmm i tak jakbyś miał połowę paska z włączonymi programami nie powinno być takiego spadku.

ja na swoim szrocie mam 1100 pkt w 3Dmarku06 czy to mało jak na tego kompa?

nie jest źle, ja na sepronie 2300@2800 + GF6200 miałem 4400 w 3dmark03 :wink:

Nie zakładałem tego tematu, abyście mi pisali, ile macie pkt w tym benchmarku… Komp nie jest zasyfiony, Co ciekawe; włączyłem wskaźnik wizualny SLI i był tylko w połowie zapełniony. Może 3dmark źle sobie radzi z SLI?

Zakładając ten temat zgodziłeś się, że ludzie będą odpisywać, jak to często bywa każdy dodaje coś od siebie. Jeżeli ci się to nie podoba to zamiast marudzić zgłoś sprawę moderatorowi i poproś o usunięcie zbędnych postów. A skoro już tak przestrzegasz przepisów w ramach rewanżu mogę zgłosić twoje 3 posty pod rząd …każdy kij ma 2 końce ;]

Poza tym temat nie prezyzuje wyraźnie, że chodzi o “Słaby wynik 3d mark 2006 na GF8800GT w SLI”, mylę się?

A może to byc wina procesora o taktowaniu tylko 2,66GHz? Bo podczas tego testu był on tylko do połowy rozciągnięty. I pytanie z innej beczki; jeśli w 1280x1024 na wysokich detalach mam w Crysis 50 FPSów to dobry winik czy coś z PC nie tak?

Ja na swoim sprzęcie w podpisie miałem 10290 punktów w 3dsmarku a powinno być o 1k więcej około. I mam pytanie: Czy mój proc może jakoś ograniczać kartę graficzną i czy dysk ma też wpływ na wyniki? Mój dysk jest już leciwy i w grach co wykorzystują dużo ramu spadają mi klatki po jakimś czasie i się zaczyna ciąć. Np. w Assasins Creed tak normalnie mam około 35 fps na max detalach lecz po około 20 minutach liczba fps zaczyna skakać i gra zaczyna mulić

Kruchy22 - jeśli zapomniałeś czegoś dodać w swoim poście, to używaj proszę opcji edytuj przy nim zamiast pisania postów pod sobą. Złączyłem wcześniejsze w jeden.