Wynik skanowania AVASt [Solved]

Witam, mam Avasta 4,8 Pro zeskanowałem nim mój dysk (gruntowny skan), skanował to prawie 3,5 godziny. Moje pytanie jest więc następujące czy ten czas skonowania “mieści się w normie”?? Czy dobrze postąpiłem skanując dysk gruntownym skanem czy też lepiej skanować dysk poprzez szybkie skanowanie??

Poniżej zamieszczam screen z komunikatem jaki wyświetlił mi się na zakończenie skanowania

http://images29.fotosik.pl/244/5dfc1973417807cb.jpg

Gruntowe skanuje wszystkie pliki bardzo dokladnie ale przeskanuj obszar mojego komputera http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html (uruchom przez IE) Daj raport z niego na forum

W ten sposób będziesz bardziej pewny ze masz czysty komp

umnie skanował 1,5 godziny…u ciebie coś długo

Ale na przeskanowanie takim trybem 80 gb to nie jest długo, raczej jest w normie, zależy coto byli za skanowane pliki

bardzo róźne: muzyka, obrazy plyt (2- 4 GB 1 obraz), filmy itd…

cały dysk skanowałem, bez wyjątku.

Przeskanuj może jeszcze dla pewności Kasperskim

Dobrze. Jak przeskanuje dam screen’a z raportem.

A oto i wynik skanu

http://images29.fotosik.pl/244/285ee26487f82ba7.jpg

1.Jedna z instalek na moim komputerze posiada wirusa, ktorego AVAST! nie wykrył ;/, tylko jak teraz tego wirusa usunąc ?? bo tam nigdzie nie ma opcji usun albo cos w tym stylu, tylko jest wyslij do KASPERSKY LAB

  1. Kaspersky znalazł ponad 6 razy mniej plików na moim komputrze niż avast (chodzi mi o pliki zeskanowane). Jak to mozliwe skoro obydwa skanery skanowały ten sam obszar???

  2. 6 razy mniej plików a skanował to prawie 3 godziny… nie wiem czy to zalezy od tego czy skaner jest online czy nie, ale w porównaniu do AVAST! to bardzo długo…(oczywiście wszystkie aplikacje były wyłączone na czas skanowania. Zrobiłem też tak samo gdy AVAST! skanował)

Daj mi raport w pliku, a ja ci pomoge usunąć

Avsat jest dużo słabszy niż Kaspersky

Zeskanowałem sobie teraz NOD32 online, wykrył mi te wirusy ale nod jest o tyle lepszy ze skaner online usuwa tez wirusa a nie tylko wykrywa, wiec juz nie mam problemu (przynajmniej taką mam nadzieje)