Wynik w 3d marku czy dobry?

Witam, dziś przetestowałem mój nowy nabytek, gf 9600gso i oto jaki wynik uzyskałem w nim w rozdzielczości 1440 na 900

8ae82bec8eb54d8cm.jpg

Co o tym sądzicie ? dodam że nic nie jest podkręcona i temperatury jakie uzyskał mój pc w stresie to tak: procesor 58 stopni a karta graficzna 49.

Ja uzyskałem koło 7600 na sprzęcie poniżej.

Jeżeli procek twój w stresie ma 59 stopni bez OC to strasznie dużo

Ja tylko mogę podać moje wyniki w standardowych ustawieniach w wersji demo 1280-1024 8539 pkt

to znaczy procesor jest podkręcony z 2100 na 2400, tylko chodziło mi o karte graficzną że nie jest podkręcona

Mimo wszystko to i tak bardzo duża temperatura tego procka nawet nie chcę wiedzieć co to będzie latem w upały

dla jasności dam screna z everesta z wynikami temperatur:

c9aba96cbcab951fm.jpg

Twój wentylator na procku ma strasznie mało RPM - dla porównania mój stock’owy coolermastera ma 4.5tysięcy RPM

Nie wiem czy to jest dobry wynik ja na moim kompie z grafiką geforce 6600 miałem prawie 5k

no bo on sie kręci w zależności od temperatury procka, gdy procesor pracuje wtedy on wchodzi na wyższe obroty

Najlepszy wynikNa Forum :slight_smile:

A tak naprawdę jak będę mową grafikę to se pogadamy :slight_smile:

PS: Wyczyść chłodzenie :slight_smile:

a z kad macie te orginalne 3Dmarki ?? dodawali do płyty głownej grafiki ??

Heh na pewno, w zestawie od razu wszystkie seriale dają xD

wyszukujesz w google ściągasz, wchodzisz na peb.pl i bierzesz cd-keya ;]

Ja nie rozpowszechniam piractwa ;]

MIAŁEM GORSZY na GF 5200 z uszkodzonymi kondensatorami, było zaledwie 1400 3dmarks,

no to co mi tak słabo chodzi?! nie czaje… Może chodzi o rozdzielke że duża jest :confused: