Wyniki w Google - jak uzyskać pewne efekty

(WooQash) #1

Witam, ostatnio mam zadatki na wypromowanie swojego serwisu i chcę pomóc naszemu wujkowi by trochę lepiej wyświetlał naszą pozycję. Ale fakt faktem ja o czymś innym.

Mam tutaj 3 efekt:

Przechwytywanie.PNG

Przechwytywanie2.PNG

Przechwytywanie3.PNG

1 Widać ostatnie linki do newsów.

2 Pod opisem strony są linki do najważniejszych zakładek

3 Tam gdzie adres, są tak jakby zakładki do danej strony.

Pytam się was jak takiego coś uzyskać. Nie mówię, że wszystko naraz, ale osobno, bo jak widać się da.

(ra-v) #2

Jak strona będzie dobrze wypozycjonowana to google samo doda te linki do wynikow wyszukiwania.

(WooQash) #3

Czyli ja zwykły szary użytkownik nie może nic zdziałać w tym celu ?

(Witkacy75) #4

Umieszczaj linki do swojego serwisu w innych miejscach w sieci (innych serwisach).

(-Puma-) #5

Bezpośrednio to nic nie możesz zrobić, pośrednio możesz przez cierpliwe pozycjonowanie i jeżeli strona jest wartościowa.

Jedna z moich stron się dorobiła tych dodatkowych linków a nie pozycjonowałem jej :smiley: puma farmerzy

(kubuleniekk) #6

poczytaj trochę o katalogowaniu stron :slight_smile: Dodajesz strony do katalogów o danej tematyce i to pomaga również uzyskać stronie lepsze wyniki. Krótko mówiąc i bardzo ogólnie pozycja twojej strony u wujka zależy od ilości wejść na stronę tzw. ruchu na stronie i od tego na ilu stronach jest link do twojej strony. Najlepiej pomagają w tym strony z pagerank 1 czyli na pierwszym miejscu :slight_smile: Ale więcej dowiesz się właśnie od wujka.