Wyniki w Google - jak uzyskać pewne efekty

Witam, ostatnio mam zadatki na wypromowanie swojego serwisu i chcę pomóc naszemu wujkowi by trochę lepiej wyświetlał naszą pozycję. Ale fakt faktem ja o czymś innym.

Mam tutaj 3 efekt:

Przechwytywanie.PNG

Przechwytywanie2.PNG

Przechwytywanie3.PNG

#1 Widać ostatnie linki do newsów.

#2 Pod opisem strony są linki do najważniejszych zakładek

#3 Tam gdzie adres, są tak jakby zakładki do danej strony.

Pytam się was jak takiego coś uzyskać. Nie mówię, że wszystko naraz, ale osobno, bo jak widać się da.

Jak strona będzie dobrze wypozycjonowana to google samo doda te linki do wynikow wyszukiwania.

Czyli ja zwykły szary użytkownik nie może nic zdziałać w tym celu ?

Umieszczaj linki do swojego serwisu w innych miejscach w sieci (innych serwisach).

Bezpośrednio to nic nie możesz zrobić, pośrednio możesz przez cierpliwe pozycjonowanie i jeżeli strona jest wartościowa.

Jedna z moich stron się dorobiła tych dodatkowych linków a nie pozycjonowałem jej :smiley: puma farmerzy

poczytaj trochę o katalogowaniu stron :slight_smile: Dodajesz strony do katalogów o danej tematyce i to pomaga również uzyskać stronie lepsze wyniki. Krótko mówiąc i bardzo ogólnie pozycja twojej strony u wujka zależy od ilości wejść na stronę tzw. ruchu na stronie i od tego na ilu stronach jest link do twojej strony. Najlepiej pomagają w tym strony z pagerank 1 czyli na pierwszym miejscu :slight_smile: Ale więcej dowiesz się właśnie od wujka.