Wyniki wyborów parlamentarnych 2005

Ale na pewno za zmianą konstytucji opowiedzą się posłowie PSL, SLD albo Samoobrony i LPR.

Tempest 8)

:shock: Skąd ta pewność :?: Przecież to zależy właściwie tylko i wyłącznie od brzmienia poprawek… Teraz to nawet nie wiadomo, czy aby na pewno wszyscy posłowie PiS i PO by głosowali za, nawet przy zastosowaniu dyscypliny partyjnej…

PS Jeszcze nie oficjalne, ale nowsze od wczorajszych:

http://www.onet.pl/806

O 18.00 oficjalne wyniki poda PKW.

Chcialem zapytać tylko jak podoba sie wam “tanie Państwo” w wykonaniu nowej wladzy PiS’u + Samoobrony i LPR’u (ledwo przeszlo mi to przez gardlo)

Bardzo młodzieżowe

Nasz prezydent to porazka, premier nie lepszy… Jak go slysze to przez nastepny pol dnia musze siedziec w kiblu. Na tym ostatnim wystapieniu prasowym mnie scielo z nog jak go slyszalem, nie dosc, ze gadal jak by sie za przeproszeniem “nacpal” to jeszcze powtarzal 100x to samo, aby w koncu wrocic do punktu wyjscia. Nie moge zapomniec tego zdania: “…te przypadki sa bardzo zadkie, ale czeste…” :shock: Co do premiera to nie wiem co mial w szkole z j.polskiego, ale napewno nie wyzej jak 3-4, poniewaz wogole nie umie urozmaicic swojego slownictwa, albo po prostu nie zna wieszkej ilosci slow… Kaczki traktuja panstwo jak podrworko ktorem moga wykorzystywac do swoich porachonkow. Ostatnio sie przyznali, ze nie zdolali wykonac jeszcze niczego co zapowidali w wyborach. To juz wogole jest przejawem…

Podsumowojac—> KOMPLETNA KATASTROFA! !!

Przecież oni wszyscy już byli przy korycie tylko pod inną nazwą partii.

Tak wogóle to w telewizji mówią, że Polska gospodarka coraz szybciej się rozpędza i są duże poprawy względem analogicznego okresu zeszłego roku.

Bażant na tym polega problem Polaków, że chcą wszystkiego od teraz. Zanim kraj stanie na nogi to jeszcze troche wody w Wiśle upłynie. Od razu nie zmniejszy sie bezrobocie, leki będą tańsze i będzie więcej mieszkań. Jesteśmy16 lat po komunie więc na to trzeba czasu.

ZAjmijmy się czymś normalnym, a nie polityką :mrgreen:

Bażant na prezydenta :mrgreen: :mrgreen:

polishstateflag2qd.jpg

Fakt, jak na razie to cały czas się zwiększa.

No oczywiście, ale to co się teraz wyrabia w rządzie to śmiechu warte, prezydent to jakiś błazen. Wiem, że prezydent nie ma za dużo do powiedzenia, On jest takim reprezentantem Polski poza krajem, no, ale przecież taka “wizytówka” danego kraju powinna chociaż dobrze się wysławiać, a to… :roll:

Proponuję być bardziej konkretnym w swoich spostrzeżeniach i trochę bardziej ogłady. Nie musisz siać tu jakiejś propagandy i nie wiadomo jakiej afery.

PS Proponuję samemu także bardziej przykładać się do poprawności językowej swoich postów. Nie tylko tego wyżej.

Wiecie, że Kaczyńska ma 63 lata, a Kaczyński 57, podczas gdy w czasie kampanii podawali że jest o rok młodsza od niego :?

http://www.lechkaczynski.pl/rodzina.php

Złączono Posta : 01.03.2006 (Sro) 22:30

Ich prawdziwy wiek znajdziecie w Wikipedii.