Wyodrębnianie dźwięku z filmu

Jak w temacie proszę o jakiś dobry prosty w obsłudze program.

Może być przykład bez linku.

Pozdro

Jaki to plik :?:

Temat z forum wraz z linkami do tutoriali :arrow: klik - dla plików *.avi

Dla strumienia mpg lub plików *.vob z DVD-video :arrow: klik - jest tam link do programu oraz mały opisik

dla avi. A może total video converter? albo coś z tych progów płatnych?

Użyj programu VirtualDubMod

http://www.instalki.pl/programy/download/obrobka_video/VirtualDubMod.php

:slight_smile:

a po co płacić skoro chyba najwygodniej będzie za pomocą darmowego

Tutorial jak tego dokonać :arrow: klik

Aby nie zaśmiecać forum nowym postem dopiszę conieco w odpowiedzi na to co znajduje się niżej:

To nie mod do VD tylko jego zmodyfikowana wersja (osobny program napisany na bazie jego kodu). Do tego jakbyś zapoznał się z linkiem (tutorialem) jaki Ci podałem to byś stwierdził, że da się to zrobić w 5-ciu kliknięciach myszką. Masz tam również obrazki, a sposób pisania autora jest taki, że 10-cio latek by sobie z tym poradził. Do tego egonek podał Ci linka do wersji PL tegoż programu.

Rozpisujac się szerzej podałem Ci również linka z forum gdzie jest tutek opisujacy jak tego dokonać w Avi-Mux (program PL obsługa bardziej banalna niż VDM a tutorial ma obrazki i jest również napisany w bardzo przystępny sposób). Ale sądzę, że nawet do tematu jaki Ci zaproponowałem nie zerknąłeś, a były tam również propozycje innych alikacji np. Video mp3 Extractor.

P.S. Darmowe oprogramowanie jest często tak samo funkcjonalne i intuicyjne w obsłudze jak jego komercyjne odpowiedniki, a w niektórych przypadkach mogą je przewyższać. A jeżeli chcesz komercyjną aplikację to wypada to napisać zaraz na początku aby uniknąć bezproduktywnego udzielania się osób, które chcą Ci pomóc :evil:

Do tego temat na forum był poruszany wielokrotnie (spójrz np. do tematu jaki podałem Ci w swoim pierwszym poście) i wystarczyło użyć opcji :szukaj!!: lub zerknąć w :google:

Aby nie być gołosłownym:

podobny tenat z forum

kolejny

etc.

ja nie mam pojęcia o tym virtualdub’ie a tym bardziej o jakiś modach do niego. Dla mnie musi być jakiś bezwzględnie prosty program bo dla mnie te tutoriale nic nie mówią. :confused:

Ten program jest bardzo łatwy w obsłudze. Uruchamiasz go otwierasz plik, klikasz zakładkę Strumienie, potem Lista Strumieni.

Pojawia ci się okienko, klikasz Zapisz Wav i zapisujesz. :smiley: I to ma być trudne :?:

Prosty jest i konwertuje z wielu formatów. Tu opis:

[http://***.pl/****](/ **** ) Total Video converter ale to trial.