Wypakowywanie plików [.rar, .zip]

Problem polega na tym, że od jakiegoś czasu nie mogę wypakowywać archiwum ściągniętych z internetu. Cokolwiek by to nie było i jakiejkolwiek nie miałoby wielkości - zawsze wyrzuca błąd. I szczerze mówiąc nie wiem, co już robić, więc zwracam się o pomoc do pozostałych użytkowników forum. Dodam, że dzieje się tak nawet po przeinstalowaniu WinRar’a, a także podczas prób wypakowywania WinZip’em i 7-z. Jakieś pomysły? Poniżej wrzucam zrzuty kilku losowych błędów.

b322261d3jd5.th.png b322261d1kp1.th.png b322261d2eb4.th.png

Z góry dzięki za pomoc.

Sprubój wypakować z opcja zachowaj uszkodzone pliki.

Owszem, w ten sposób wypakuje, ale co z tego, skoro z wypakowanymi plikami nie mogę nic zrobić? Poniżej screen.

kolejnyb322261djo4.th.png

Błąd CRC odczytu czyli plik uszkodzony.Wątpie ,że coś z tym zrobisz co to za plik ? Typ? avi ? Weź przez Dziobas playera :mrgreen: włącz on odpala większość uszkodzonych plików.Jeżeli nie pójdzie to fake totalny.

mam identyczny problem, nic nie pomaga, przetestowałem już chyba wszystkie programy do wypakowania i wciąż wyrzuca błąd że plik jest uszkodzony ,ciekawostką jest to że tak mam tylko z plikami powyżej 300 mb mniejsze udaje mi sie czasem wypakować choć nie zawsze…format też nie pomaga