Wypalanie danych na DVD (overburning)

Witam

Chciałbym wypalić pliki o łącznej wielkości 4544.5 Mb na płycie DVD 4,7 Gb - wiem, że można to zrobić dzięki opcji overburning - szukałem na foum i znalałem takie coś: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=52985 ale gdy próbuję wypalać pojawia się komunikat:

r604i312cpu4v2ofm.jpg a następnie: qpbgf6rjsqr5o9jbm.jpg

można coś na to poradzić?

Pewnie twoja nagrywarka nie obsługuje tak duzego overburning, mozesz też kupic inna płytę innej firmy to moze pomudz ponieważ każda płyta ma różnicę w wielkości zapsiu.

W ustawieniach>>zaawansowane>>Overburning na dvd ustaw wiekszy. :slight_smile: zapewne jest to jednak zbyt duzo. I płyta nie ma 4.7 ;]

a dlaczego jest taka niesprawiedliwość na świecie? :stuck_out_tongue: przecież wszystkie mają 4,7 Gb - czyli ok 4590 Mb :frowning:

Dokladnie 4483 w nero.

Jak chcesz nagrać 4544.5 to w ustawieniach ustaw 4600MB i nagrywaj w trybie Disc At Once

Tylko że wtedy moze się przesunąć wuzek lasera i trzeba będzie rozbierać nagrywarkę i go ręcznie ustawić spowrotem, albo nagrywarka pujdzie na śmietnik.

Jest to możliwe, ale jak juz to druga opcja. Zreszta info przed wypalaniem jest jasne

Wiadomo każdy takie cos robi na własne ryzyko ja bym o 40 MB nie ryzykował