Wypalanie iso na zewnętrzny dysk twardy

Witajcie

Jakim programem mogę wypalić plik iso bezpośrednio na zewnętrzny dysk?

Pozdrawiam

Pliki ISO wypala się na płyty, nie na dyski. A możesz to zrobić każdym programem do nagrywania płyt.

Chodzi mi oto, że chciałbym instalator windowsa w iso (xp embedded), przekopiować bezpośrednio na dysk zewnętrzny, aby przy rozruchu systemu odpalała się instalka. Inna opcja nie wychodzi w grę.

Tak jak pisze Areh - ISO to obraz płyty więc skopiowanie samego obrazu na nic się zda. Rozpakuj obraz na ten dysk, zmodyfikuj AUTOEXEC.BAT dopisując do niego SETUP.EXE i powinno działać. Oczywiście partycja powinna być aktywna.

:roll:

[ciach] Na dysk zewnętrzny spokojnie można “wypalić” obraz płyty,a tym bardziej o rozszerzeniu *.iso. Nie słuchaj tych bluźnierczych porad i teorii a wypróbuj “Universal USB Installer” u mnie zadziałał jak należy. Po jego włączeniu należy wybrać opcję “Show all drivers” i wybrać interesujący Ciebie dysk. Nie sugerujcie się tym dopiskiem “… USB…” bo to nawet na twardzielu zrobi bootowalną partycję :wink:

Proszę przestrzegać Netykiety i Regulaminu, szczególnie pkt.:

Wypowiedzi takie jak usunięta nie będą tolerowane na tym forum, kolejne skończy się wyciągnięciem konsekwencji. Jeżeli masz coś do dodania w tej kwestii to proszę pisać na PW, dyskusja na temat tej interwencji w wątku zostanie usunięta.

Do usunięcia.