Wypalanie LiteScrable - jak?

Mam już od dawna nagrywarkę LiteScrable ale nie umiem jeszcze żadnego obrazu wypalić na płycie. Wiecie o co mi chodzi :slight_smile: Nie na samym nośniku danych tylko tak, żeby był efekt wizualny. Powiedźcie jak to zrobić :slight_smile: Z góry dziękuje za pomoc.

a nie lightscribe?? do tego jest potrzebny program który powinieneś mieć dostarczony z nagrywarką. a jak nie, to w google poszukaj albo w najpopularniejszym programie p2p

No lightscribe :smiley: No to trudno, będę szukał i kombinował :smiley: Jak ktoś bedzie coś wiedział to proszę napisać

Wymagania:

  • nagrywara która obsługuje LS

  • program do LS

  • specjalne nośniki do LS

a jaki program polecasz ?

PS. Daj najlepiej link docelowy do niego i instrukcje jakaś

też mam nagryware z ls ale tej funcji nieużywam> w google poszukaj i na allegro w nagrywarkach dvd z ls

znając moje szczęście to jakieś g*** znajdę za przeproszeniem które zamiast mieć tą funkcje to wirusy mi nagra :confused: Najlepiej jak dacie link docelowy…

http://lightscribe.com/

Programów jest wiele. Ja osobiście używam Nero z funkcją LS.

Taka praktyczna uwaga (jak już wybierzesz program).

Ponieważ obraz wypalony dzięki tej funkcji jest raczej blady i często mało czytelny - radzę wcześniej przygotować obraz, który będziesz wypalał na płycie po przez zapisanie go (w jakimś graficznym programie) w odcieniach szarości i o dość dużym kontraście.

Efekt będzie wtedy zdecydowanie lepszy.

Zeby nagrywać musisz mieć nero z funkcją lightscrible i specjalne płyty na której mozna taki obrazek wypalic bo na zwykłej płycie tego nie zrobisz.

przydatne narzędzie nie tylko do obsługi technologii Lightscrabe

Sure Thing

dobra, już mi wszystko się udaje :slight_smile: a da się jakoś zabezpieczenia ominąć, żeby na zwykłej płycie nagrywać ?

Jaki zabezpieczenia? Jak chcesz wypalać etykiety ls to tylko na nośnikach do tego przeznaczonych.