Wypalanie płytek z rozszerzoną pojemnością

Czy możecie polecic jakiś programik w którym można wypalac płytki z rozszerzoną pojemnoscią, ale nie nazywałby się NERO?

Będę miał formatowany dysk, a mam dwa filmy które nie chcą wejść na standartową płytkę (niestety nie mam zrobionej partycji).

Nero u mnie nie da się zainstalować.

Nero wszędzie da się zainstalować.

Jaką masz nagrywarkę?

Pozdrawiam

Golden Finger

Z rok temu do nagrywarek LG dołanczano Nero w wersjii chyba 5.5 jakaś zmodyfikowana i rzeczywiscie nie można było go zainstalować na sprzęcie z inną nagrywarką jak LG ale teraz jest Nero Expres a w lipcu i sierpniu dodawali płytke z tym programem do każdego zakupionego nawet zwykłego napędu LG. Insaluje sie bezproblemowo na sprzęcie z obojętnie jaką nagrywarką. Jest jeszcze kwestia czy sama nagrywarka poradzi sobie z płytą większej pojemnosci ,mój stary samsung nie widzi płyty już powyżej 750MB

Ale na ścianie nie zainstalujesz

:wink:

No niestety, u mnie się nie da - miałem zainstalowany, tylko odinstalowałem :mad: - niepotrzebnie! !!

Dostałem od znajomej płytkę z oryginalnym 5.5, dołączonej do jej komputera. Napaliłem się, ale po zainstalowaniu wyświetliło mi się, że Nero chodzi tylko ze sprzętem do którego zostało dołączone.

No i teraz jest jakiś błąd, żadnego Nero już nie mogę zainstalować, generalnie system mi się zwalił i muszę formatować. :oops:

A mam 2 filmy do wypalenia większe niż 700MB sporo, szkoda mi je tracić.

Naprawdę nie ma innych programów niż Nero, które mają opcje wypalania płytek ponadwymiarowych?

Kurde

Miałam kiedyś ten problemik, o ile dobrze pamiętam pomógł mi wtym CLONE CD. Używałam wersji testowej [trial]. Jest on na stronach http://www.dobreprogramy.com. Spróbuj może pomoże.

:smiley: :frowning: :lol: coś mi pokręciło że dwa posty się wyświetliły .Przepraszam

Tak tylko ja mam te filmy ściągnięte na twardy dysk. I do wtorku muszę je wypalić. A w Clone nie da się wypalić filmu z twardego dysku na płytkę.

Wygląda na to, że Nero ma monopol, kurde :mad: :evil:

:arrow: Yonk:

Jeśli miałeś Nero dołączone do nagrywarki to polecam Ci otworzyć rejestr systemowy:

Start/Urtuchom wpisać “regedit” -> OK i otworzyć:

HKEY_LOKAL_MACHINE/SOFTWARE/Ahead/Nero - Burning Rom/Info. W oknie obok pojawi Ci się m.in. ikonka "ab"Serial5 z kluczem rejestracyjnym zaczynającym się od:

15xx-xxxx-xxxx-xxxx-xxxx-xxxx

Klucz ten pozostaje w rejestrze systemowym po odinstalowaniu Nero i uprawnia do korzystania z Nero Burning Rom dołączonego do nagrywarki (pod warunkiem posiadania płytki lub wcześniejszej instalacji tejże) oraz każdej wersji do najnowszej 5.5.10.54 oraz Nero Vision Express 1.0.4.6, które możesz pobrać z:

Nero: ftp://ftp4.nero.com/nero551054.exe

polski plik: ftp://ftp4.nero.com/languages/n551054plk.exe

NVE: ftp://ftp4.nero.com/NVE1046g.exe

polski plik: ftp://ftp4.nero.com/languages/nve1046_plk.exe

Powyższym kluczem można zarejestrować instalację. Klucz nie uprawnia do korzystania z Nero 6.

Pozdrawiam i powodzenia

Przypomniało mi się byłto program CD MATE 2.2.1#10.

Jest on na stronie http://www.komputerswiat.pl/download/00 … arzedziowe

Spróbuj myślę że to rozwiąże twój problem.Jest to wersja demo.