Wypalanie płyty CD w programie JetBee

Chcę wypalić plik typu Word na płytce CD-RW. Jak wykonać to w oknie JetBee 5.0.5 ?

Gdy kliknę na “Wypal” pojawia się okienko " Projekt jest pusty. Nie ma nic do wypalenia", (przepraszam za niewyraźny screen):

2lnbdax.jpg

Poradźcie jak się to robi, tylko możliwie szczegółowo, jak dla słabo zaawansowanego.

Z góry dziękuję.

S.

stefan226 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

A musisz koniecznie korzystać z tego programu?

Jest kilka darmowych programów do nagrywania płyt. Ja mogę polecić Ashampoo Burning Studio. Program w języku polskim wymagajacy darnowej rejestracji. Innym darmowym programem do wypalania płyt jest CDBurnerXP.

A przed kliknięciem wypal dodałeś ten plik Worda do projektu ??

Bo na zrzutce niczego takiego nie widzę :wink:

Panoramix88 , dlatego, że JetBee jest b.mały. Waży zaledwie 1,7 MB. Ashampo Burning odpada bo jest olbrzymi, waży aż 32,8 MB. Zastanowię się nad CDBurnerXP - waży 4,7.

Fiesta , a czy mógłbyś mi powiedzieć jak plik dodać do projektu ?

W tym właśnie oknie. Otwórz sobie to okno i powiedz. Jak byś Ty to robił.

Dokładnie, b.proszę.

Taa. 4,7 MB + cały Framework.NET 3.0 (instalka to jakieś 250MB)

fiesta , ponawiam do Ciebie prośbę: jak wypalać płytę CD w otwartym oknie JetBee ?

Z góry dziękuję.

S.

Nie wiem, nigdy nie korzystałem z tego programu, ale skoro masz taki komunikat to na pewno projekt jest pusty.

stefan226 , Specjalnie na próbę zainstalowałem “to coś” Nawet nie próbowałeś poznać tego programu. Naciśnij F5 i dodaj pliki, które chcesz nagrać. Nie wskazuj w tym oknie napędu, na który chcesz nagrywać bo to się ustawia na samej górze okna.

Dziękuję, Cedar.

“Naciśnij F5 i dodaj pliki, które chcesz nagrać.”

I o to mi właśnie chodziło :slight_smile: .

Pozdrawiam.

S.