Wypalone piksele - nokia ? co zrobic

(Allegretto14) #1

Witam. Ostnio przez allegro zakupilem Nokie 6300, na ktorej zauwazylem 4 martwych pikseli , wypalone ..sam sie zdziwiłem , ze nawet w telefonie moze takie cos byc. Napisalem do sprzedawcy, o tym, ale on stwierdza ze wypalone pixele nie sa wadą..i wymysla jakies pierdoly, co moge zrobic??

(Jacek Bydgoszcz) #2

A jest to nowy czy używany telefon?Było napisane na aukcji o tych pikselach?Podaj linka do aukcji jeżeli możesz.

(Allegretto14) #3

Nowiutki . Przed chwilą testowałem w nim wyswietlacz na czarnym tle, to razem lacznie sa 4 wieszke i 4 mniejsze martwe pixele, razem "TYLKO" 8 .

Co mogę zrobić? sprzedawca jednym słowem ma to w "dupie" . Mieszkam nie całe 100km od niego...chyba się przejadę

Link : http://allegro.pl/item257547341__nokia_ ... niej_.html

(Jacek Bydgoszcz) #4

Istnieje jeszcze taki przepis jak zwrot towaru w ciągu 10 dni w handlu wysyłkowym,jeżeli towar ma jakieś wady to sprzedawca powinien o tym poinformować.Zresztą telefon nowy a tylko 3 miesiące gwarancji.Skontaktuj się z Allegro może oni Ci coś więcej doradzą.Masz tu jeszcze do poczytania.

klik

(Allegretto14) #5

Dzieki za pomoc. Juro jescze zadzwonie do tego sprzedawcy, i mu powiem ze chce zwrto gotowki lub wymiana telefonu lub pojde na 997 ze zostalem wprowadzony w blad a zarazem oszukany./

(JUDGE) #6

To jest dość popularny sklep na Allegro więc dziwię się, że tak Cię potraktowano.

Tak jak napisał przedmówca, masz 10 dni na zwrot towaru.

(Sebos99) #7

Przede wszystkim daj do zrozumienia sprzedawcy, że znasz swoje prawa. Powiedz otwarcie o ty, że zgłosisz fakt na policję.

(Bigkoras) #8

No i masz nauczkę.

Po co kupowałeś telefon niewiadomego pochodzenia, na dodatek bez pudełka i innych rzeczy? Gwarancja 3 miesiące- śmiać się chce. Każdy normalnie myślący człowiek by z daleka mijał takie "okazje"!!

(system) #9

Pewnie telefon nie jest nowy tylko refurbished :confused: