Wypalone piksele - nokia ? co zrobic

Witam. Ostnio przez allegro zakupilem Nokie 6300, na ktorej zauwazylem 4 martwych pikseli , wypalone …sam sie zdziwiłem , ze nawet w telefonie moze takie cos byc. Napisalem do sprzedawcy, o tym, ale on stwierdza ze wypalone pixele nie sa wadą…i wymysla jakies pierdoly, co moge zrobic??

A jest to nowy czy używany telefon?Było napisane na aukcji o tych pikselach?Podaj linka do aukcji jeżeli możesz.

Nowiutki . Przed chwilą testowałem w nim wyswietlacz na czarnym tle, to razem lacznie sa 4 wieszke i 4 mniejsze martwe pixele, razem “TYLKO” 8 .

Co mogę zrobić? sprzedawca jednym słowem ma to w “dupie” . Mieszkam nie całe 100km od niego…chyba się przejadę

Link : http://allegro.pl/item257547341__nokia_ … niej_.html

Istnieje jeszcze taki przepis jak zwrot towaru w ciągu 10 dni w handlu wysyłkowym,jeżeli towar ma jakieś wady to sprzedawca powinien o tym poinformować.Zresztą telefon nowy a tylko 3 miesiące gwarancji.Skontaktuj się z Allegro może oni Ci coś więcej doradzą.Masz tu jeszcze do poczytania.

klik

Dzieki za pomoc. Juro jescze zadzwonie do tego sprzedawcy, i mu powiem ze chce zwrto gotowki lub wymiana telefonu lub pojde na 997 ze zostalem wprowadzony w blad a zarazem oszukany./

To jest dość popularny sklep na Allegro więc dziwię się, że tak Cię potraktowano.

Tak jak napisał przedmówca, masz 10 dni na zwrot towaru.

Przede wszystkim daj do zrozumienia sprzedawcy, że znasz swoje prawa. Powiedz otwarcie o ty, że zgłosisz fakt na policję.

No i masz nauczkę.

Po co kupowałeś telefon niewiadomego pochodzenia, na dodatek bez pudełka i innych rzeczy? Gwarancja 3 miesiące- śmiać się chce. Każdy normalnie myślący człowiek by z daleka mijał takie “okazje”!!

Pewnie telefon nie jest nowy tylko refurbished :confused: