Wypalony piksel Nokia 5800


(Jajoi7) #1

Co zrobić jeżeli mam 2 wypalone piksele telefonie.Czy Nokia przyjmie telefon i naprawi usterkę czy lepiej dać sobie spokój z nimi.Stwierdzam, iż jest to bardzo denerwujące.Pomóżcie! !!


(Gorgoroth) #2

Skoro jest denerwujące to raczej trudno będzie dać sobie spokój... W moim mniemaniu wypalone piksele podlegają gwarancji. Jest to rodzaj uszkodzenia nie wynikający ze złego użytkowania, a raczej nikt nie powie, że wyświetlacz może się zepsuć bo "ten typ tak ma".


(Jajoi7) #3

Ale z tego co wiem to np.: w telewizorach minimum muszą być 3 wypalone piksele aby móc oddać do gwarancji .Tylko jak jest z telefonami? Hehe


(Przemek Pleczuk) #4

zawsze możesz iść do salonu gdzie kupiłeś telefon i się dowiedzieć.


(Gorgoroth) #5

Ciekawi mnie jak zareaguje elegancka pani w salonie operatora, kiedy usłyszy pytanie "ile wypalonych pikseli musi mieć wyświetlacz Noki 5800 żeby przyjęła ją Pani w ramach gwarancji?" :smiley:


(Mrylec) #6

Ale telewizory mają dużą matrycę i z odległości 2-3 metrów nie widać nawet 3 pixeli. A w komórce to co innego, tutaj nawet jednego widać... Powinni przyjąć bez żadnego ale...


(Bartekg93) #7

Mam to samo w Samsungu s7220,tylko ja mam 1 wypalony piksel.Próbuje nie zwracać na niego uwagi ale jak mam białe tło i on świeci na czerwono to jest bardzo denerwujące.


(Jajoi7) #8

No zdecydowałem, że pójdę i zrobię z tym porządek w sumie za to nie płace i nie jest to z mojej winy.Tragedia..normalnie na czarnym białe..a ty co zrobisz?