Wypłacanie pieniedzy z aboanmentu

witam, mam abonament w orange 99zl i czasami mi się zdarza że nie wykorzystam wszystkiego a po 2 miesiącach to i tak przepada i czy jest jakaś możliwość żęby te pieniądze z abonamentu wypłacić?

Dobre, też bym tak chciał.

Nie, nie ma takiej możliwości. Następnym razem, przy przedłużaniu umowy, po prostu weź tańszy abonament.

jest możliwość wykorzystania tych pieniędzy … skoro i tak przepadną … to można np. zagrać wysyłając sms w kasynie internetowym :smiley: doładować w ten sposób konto i grać :smiley: a jak się coś wygra to wypłacić :stuck_out_tongue:

poczytałem trochę w internecie o tym i jest podobno taka możliwość tylko że płaci się za sms 30zł a dostaje się 10zł tylko czy te 30 zł pobiera się z abonamentu czy jest doliczane do abonamentu tego niewiem

Wszystkie płatne smsy na różne konkursy etc są naliczane dodatkowo poza abonamentem

Zależy, w większości abonamentów są poza doliczane, ale przy tych ofertach z wyższej półki bywa, ze smsy premium idą z abonamentu. Tak samo z roamingiem różnie bywa.

Najlepiej jak doładujesz telefon na kartę tą kasą, ale to chyba tak się nie da bo naliczy Ci poza tym abonamentem właśnie… zresztą nie wiem spróbuj :lol: