Wypłata pieniędzy w serwisie zgarnij.pl?

Witam chciałbym się zapytać czy ktoś z was wypłacił juz jakies pieniądze na zgarnij.pl ???

Tak, po prostu kliknij na “Wyplac srodki” w menu “moje konto” :smiley:

Niestety nie widze takiej opcji a mam juz 152zł

a jestes zalogowany? masz wielki czerwony link… :wink: jesli cos pojdzie nie tak to moze napisz maila do supportu, jest gdzies na stronie i w regulaminie

OOO wreszcie pojawił się napis Wypłać kase czy coś w tym stylu…teraz pisze e wypłacanie gotówki w toku to jak oni mi ta kase dadzą ? przyślą do domu czy na konto ?

Łyha, i co. Milczenie. to twój komentarz w księdze gości na zgarnij.pl ostatni, prawda ? może wytłumaczysz ludziom jak wygrałeś i wypłaciłeś 150 złotych skoro wygrałeś w sumie tylko 2 gry, gdzie maksymalną stawką jest 50 zł, co minus prowizje daje koniecznie minimum 4 gry żeby osiągnąć minimum do wypłaty. Twój wpis ŚMIERDZI.

ja zarejestrowałem się tutaj tylko po to żeby ludzi ostrzec. trzymajcie się z dala od tego serwisu (zgarnij.pl), a już na pewno nie wpłacajcie tam pieniędzy - nikt wam nigdy wygranej nie wypłaci.

heh gostek rozśmieszyłeś mnie tym postem z kumplem zagrałem o 50zł w statki potem o 50zł w kółko i krzyrzyk a 50zł dsostałem bonus przy rejestracji. I tez myślałem ze to przekręt dopuki mi nie wypłacili, a jednak po kilku dniach otrzymałem pieniądze na konto. Także najpierw sam ugraj 150zł i dopiero sie wypowiadaj do tego żadnych pieniędzy tam nie wpłacałem teraz jest to trudne ugrć te 150zł bo nie ma bonusów i nikt tam niema duzej kasy. Jeżeli chcesz moge tu zamieścic historie swojego konta.

po pierwsze wygrałeś dwa razy i tylko w statki. w kółko nie grałeś. nawet zakładając że miałeś bonus 50 zł (dziwne…ja miałem 5) to odejmując prowizje (10%) trzeba wciąż 3 gier, a nie dwóch. 50+45+45 = 140. minimum do wypłaty=150.

i owszem, ugrałem swoje i ‘wypłaciłem’ dość dawno, jednak nie otrzymałem wygranej, ani odpowiedz na maila. tak więc, mniejsza o Ciebie, chcę żeby inni wiedzieli :slight_smile:

heh ale w jakim celu miałbym kłamać ? mi na e-mail odpisali bez problemowo kaske tez dostałem bez problemów i nie miałem zadnej prowizji a z bonusem to pierwsze prae osób dostało 50zł potem 5zł a teraz juz nic nie ma zadnego bonusu przy rejestracji. Ale zresztą niechesz niewierz ja swoje ugrałem i dalej niegram na serwise bo juz tyle raczej bym nie wygrał nie mam tyle $$$

dobra, wierzę Ci. uczepiłem się bo ten komentarz wyglądał na jakiś lipny, tzn zamieszczony przez autorów strony w celu przyciągnięcia kapitału.

nie nie. na początku gdy ten servis po raz pierwszy otworzyłem tez zapytałem się czy wypłacają kase a gość odrazu odpowiedział tak ładnie ze bez zadnych problemów myślałem ze to jakiś przekręt a jednak nie.

po czynach, nie słowach ich poznacie. poza tym nie dziwię się że Ci wypłacili jako jednej z pierwszych osób. tak działają oszuści. jak mi zapłacą to dam znać, póki co miejcie się na baczności. czekam jak narazie 11 dni.