Wypowiedzenie o rezygnacji z ubezpieczenia auta!

Siemka :slight_smile: Chce zmienić ubezpieczyciela z Link4 na HDI i muszę napisać wymowę o rezygnacji, ale nie mam zielonego pojęcia jak mam to zrobić? Od czego zacząć? Mógłby ktoś podać gotowca, w którym pozmieniałbym tylko swoje dane itp. :slight_smile: Byłbym bardzo wdzięczny bo to nie dla mnie, a w google’ach nic nie znalazłem :?

Ja znalazłem w 15 sekund:

http://motofinanse.pl/wzory/wypowiedzenie_OC.pdf

Ale czy to się nie zmieniło? Bo widzę że tam piszę że to jest z 2003 roku…

Ja też ostatnio ubezpieczałem swojego Passata. Ten link, co Ci podesłał momo6 powinien Ci pomóc. Od 2003 roku nic się nie powinno zmienić. A jeszcze zapytam – po co ci zmieniać z Link4? Z tego co ja się orientuję, to u nich jest najtaniej. OC wyszło mi 771 złotych przy 30 procentach zniżek i promocji za niemiecki samochód.

Ponieważ miałem w nim ubezpieczone moje BMW, zazwyczaj płaciłem 460zł a teraz muszę płacić aż 820! Dlatego zmieniam, ponoć HDI jest lepszy ;]

No co Ty mówisz? Niemożliwe, że tak dużo. Kumpel jeździ BMW 320 w dieselu z 2000 roku i z 40 procentowymi zniżkami wyszło mu u nich coś z ponad 600 złotych do zapłacenia. Może dlatego Ci tak wychodzi, bo znizki poleciały za jakieś puknięcie z Twojej winy, co?

zastanawiające a zarazem bardzo smutne jest to że człowiek który chodził do szkoły nie potrafi samodzielnie napisać kilku słów by wypowiedzieć umowę

Jak już wspomniałem to nie jest dla mnie! Dla kupla więc uwagi na temat “nie umiem napisać rezygnacji” to nie do mnie. Ja mam tylko 15 lat ;]

Z tego co wiem stuknięcie było, ale nie z jego strony. Ktoś go na parkingu walał i potłukł cały tylni zderzak… Ale to było bardzo dawno temu… Nie ważne, temat można uznać za zamknięty. Tylko tej rezygnacji potrzebowałem a w resztę nie będę się wdrążał bo to nie o moje auto i ubezpieczenie chodzi ;] Wielkie dzięki za pomoc :slight_smile: