Wypowiedzenie o rezygnacji z ubezpieczenia auta!

(Mrylec) #1

Siemka :slight_smile: Chce zmienić ubezpieczyciela z Link4 na HDI i muszę napisać wymowę o rezygnacji, ale nie mam zielonego pojęcia jak mam to zrobić? Od czego zacząć? Mógłby ktoś podać gotowca, w którym pozmieniałbym tylko swoje dane itp. :slight_smile: Byłbym bardzo wdzięczny bo to nie dla mnie, a w google'ach nic nie znalazłem :?

(Momo6) #2

Ja znalazłem w 15 sekund:

http://motofinanse.pl/wzory/wypowiedzenie_OC.pdf

(Mrylec) #3

Ale czy to się nie zmieniło? Bo widzę że tam piszę że to jest z 2003 roku...

(Travor0666) #4

Ja też ostatnio ubezpieczałem swojego Passata. Ten link, co Ci podesłał momo6 powinien Ci pomóc. Od 2003 roku nic się nie powinno zmienić. A jeszcze zapytam – po co ci zmieniać z Link4? Z tego co ja się orientuję, to u nich jest najtaniej. OC wyszło mi 771 złotych przy 30 procentach zniżek i promocji za niemiecki samochód.

(Mrylec) #5

Ponieważ miałem w nim ubezpieczone moje BMW, zazwyczaj płaciłem 460zł a teraz muszę płacić aż 820! Dlatego zmieniam, ponoć HDI jest lepszy ;]

(Travor0666) #6

No co Ty mówisz? Niemożliwe, że tak dużo. Kumpel jeździ BMW 320 w dieselu z 2000 roku i z 40 procentowymi zniżkami wyszło mu u nich coś z ponad 600 złotych do zapłacenia. Może dlatego Ci tak wychodzi, bo znizki poleciały za jakieś puknięcie z Twojej winy, co?

(kwasna pikla) #7

zastanawiające a zarazem bardzo smutne jest to że człowiek który chodził do szkoły nie potrafi samodzielnie napisać kilku słów by wypowiedzieć umowę

(Mrylec) #8

Jak już wspomniałem to nie jest dla mnie! Dla kupla więc uwagi na temat "nie umiem napisać rezygnacji" to nie do mnie. Ja mam tylko 15 lat ;]

Z tego co wiem stuknięcie było, ale nie z jego strony. Ktoś go na parkingu walał i potłukł cały tylni zderzak... Ale to było bardzo dawno temu... Nie ważne, temat można uznać za zamknięty. Tylko tej rezygnacji potrzebowałem a w resztę nie będę się wdrążał bo to nie o moje auto i ubezpieczenie chodzi ;] Wielkie dzięki za pomoc :slight_smile: