Wypożyczalnia samochód w Krakowie


(redekk) #1

Wynajmował ktoś może w Krakowie auto? Polecicie jakąś sprawdzoną firmę gdzie można sobie coś zarezerwoać sensownego?


(Toxic_one) #2

Wypożyczalnia http://www.odkryj-auto.pl (na hasło: MocnyVlog rabat 10%)


(sdlike) #3

Rent a car: http://krakow-rentacar.pl/ - ostatnio ze znajomymi rezerwowaliśmy tam samochód. W dobrym stanie, Wszystko również ubezpieczone. Znajduja sie na dworcu głównym w krakowie.

Możesz ewentualnie porównać sobie ceny w Avisie. Jest to z kolei spora siec. Ceny samochodów w krakowie są nieco wyższe ale jeśli upolujesz jakąś promocję to wynajmiesz również w korzystnych warunkach.


(Adamila021) #4

Ja z kolei polecę wam wypożyczalnie samochodów w Poznaniu. Jeśli chodzi o ceny i spalanie samochodów to najlepszą wypożyczalnią jest fatcar.pl . Szybko i sprawnie dostarczą wam samochód w dowolnie wybrane miejsce. Więc jak szukacie czegoś własnie w tym mieście to gorąco polecam.


(Leosiaa) #5

Wylatywałam ostatnio samolotem z Balic i wiem ,że na lotnisku jest trochę firm oferujących samochody do wypożyczenia.Tak samo szukałam tani parking w Balicach i okazało się to łatwiejsze niż przypuszczałam - http://parkujgo.pl/cennik-parking-balice.html ;w internecie jest wszystko .Na dodatek zapłaciliśmy mniej niż były pierwotne założenia.


(sorrynotsorry) #6

Ile kosztuje taki wynajem na dobę?