Wyprowadzenie wejsc/wyjsc audio

Jak mozna wyprowqadzic wejscie, wyjscie i wejscie słuchawkowe które mam styłu obudowy (3 kolorowe miejsca zielone, niebieskie, różowe) na przód odudowy i czy sie da samo wejście + wejście słuchawkowe.

Chodzi Ci o kupno jakiejs przejsciowki dzieki ktorej bedziesz mial podleczenie pod reka ? Bo jesli myslisz o przesunieciu tego komponentu ktory jest przymocowany do plyty glownej do niema takiej mozliwosci.

Chyba ze jestes zaawansowym elektronikiem i wiesz jak podprowadzic przewod to do roboty :wink: Ja jednak bym sie nie bawil tak. W koncu obudowa nie jest duza i siegnac niema problemu chyba.

Jesli Twoja obudowa fabrycznie niema takich wejsc to raczej musisz siegac do jej tylu :frowning:

Ja wykorzystałem zaślepkę z przodu kompa. Po wywierceniu otworków wkleiłem gniazda mini jack, dolutowałem do nich przewód trójżyłowy, a z drugiej strony wtyczki stereo. Kable wyprowadziłem przez komputer na zewnątrz i podłączyłem do odpowiednich gniazd. W przypadku konieczności podłączenia do tylnych gniazd jakiegoś innego, a niezbędnego kabelka uzywam czasami trójników. Wszystko to do nabycia w sklepach z elektroniką. Wszystko działa i jaka wygoda.

Pozdrawiam