Wyraźne spowolnienie połączeń internetowych

Witam, prosze o pomoc w ostatnim czasie strasznie mi muli połączenie internetowe. Objawia się to jakby opoźnieniem po uruchomienieu przegladarki. IE notabene. Obawiam sie, ze jakies syfy mi sie zagnieździły.

Poniżej wklejam scan

usuń wpisy HJT

Użyj Pocket Killbox. Zaznaczasz opcję Delete on Reboot i w polu Full Path of File to Delete wklejasz ścieżkę

C:\WINDOWS\System32\explorer.exe

i naciskasz X czerwony. Program poprosi o reset kompa … czyli resetujesz.

Po tym daj nowe logi HJT + Silent

Usunąłem wpisy HJT

Użyłem Pocket Killbox , po jego użyciu wyskoczył komunikat:

“PendingFileRenameOperations Registry Data has been Removes by External Process!”

kliknałem OK i zrobiłem reset

skan HJT

oraz Silent scan

Otwórz notatnik i wklej:

Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij podwójnie zrobiony plik i potwierdź >>> reset kompa

Skan AVG Anti-Spyware 7.5 po update :wink:

Wkleiłem

skan AVG

no i skan HJT jeszcze raz

Usuń wszystko to, co AVG znalazł.

Zrób tak:

Czy jak wyłącze przywracanie dysku to nie bede już wrócić to jakichkowiek wcześniejszych punkót przywracania systemu???

wstawiam też loga z ComboFix

i liste plków poddanych kwarantannie

W katalogu System Volume Information są przechowywane punkty przywracania systemu. Wyłączenie przywracania systemu powoduje opróżnienie tego całego katalogu i tym samym - wszystkie punkty, który były zostaną usunięte. Przywracanie systemu zaleca się wyłączać jedynie w celu opróżnienia tego katalogu, a potem z powrotem można włączyć przywracanie jeśli korzysta się z tej funkcji.

Możesz usunąć ręcznie folder C:\QOOBOX. Są w nim przechowane szkodliwe pliki usunięte przez ComboFix’a, w razie popełnienia jakiegoś błędu jednak w Twoim przypadku wszystko, co zostało usunięte jest szkodliwe.

ok dzięki teraz sobie poobserwuje swego kompa, chyba że coś komuś innego sie nie podoba w moich scanach :wink: pozdrawaim