Wyrównanie poziomu głośności piosenek w telefonie

Witam,
Mam w aplikacji Audify Music Player muzykę ale co jakiś czas jakaś piosenka jest zbyt cicha i muszę podgłośnić media w telefonie, czy da radę coś zrobić aby wyrównać poziom głośności piosenek?

To nie wina telefonu a samych utworów, są w różnej jakości co wpływa na dynamikę, raczej nie do obejścia.

Jak ten player nie ma funkcji ReplayGain to raczej ic nie zrobisz.

Powinno być gdzieś w ustawieniach?

Utwory poprawiam na Windowsie jednym przyciskiem w małym programiku mpTrim. Sprawdź. W Samsung Music na Androidzie 9 w ustawieniach aplikacji jest opcja, która dostosowuje utwory do jednego poziomu.

Ja do normalizacji poziomu głośności używam MP3Gain.

@anon423116 Sprawdziłem, jak zaznaczyłem tę opcję to nic nie dało dałem do połowy głośność i włączyłem utwór, który jest cichszy bardzo od innych i nie działa nadal jest ciszej od innych, gdy włączyłem następny to czułem jakby ten co jest cichszy był włączony na maxa a było to jakieś 63%

Jak tego używać?

pomóż ktoś
image

Choćby tak.

Bez paniki. To zainstaluj (Exactly the same as the Normal install, but also includes the Microsoft Visual Basic run-time files. The VB run-time files only need to be installed on a computer once , so they might already be in your Windows folder. If you’re not sure, then go ahead and download this Full version. Or if you want to save some download time, then try the Normal install first.).