Wyrównywanie transferów w BitTorrent

Hi. Mam prośbe… otóż jak nazywa się program do wyrównywania transferów przy ściąganiu i wysyłaniu torrentów w programie BitTorrent?

PS1. Wiem, że taki program istnieje, bo gdzieś tam czytałem, ale nie mogę go znaleźć.

PS2. Taki temat też zapewne już istnieje na tym forum, ale mi się nie chce szukać, więc jeśli ktoś już o tym czytał niech mi poda link :).

to Bit Torent Akcelerator ale daje on tyle co nic lepiej ustawic sam program co do ustawien to Zobacz

Wielkie dzięki M a x - o taką odpowiedź mi chodziło.

kamil_b17 Twoje zachowanie jest niezbyt miłe…ale to nie moje działka a adminów; Tak swoją drogą jeśli dobrze zrozumiałem to jest to program do ograniczania transferu…I Czy to nie jest przypadkiem niedozwolone ?? :? No chyba, że sie myle

Program Bit Torent Akcelerator to zwykła podpucha która tak naprawde nic nie daje, pozatym ze musisz sciągać program i kolejny niepotrzebny proces w systemie.

Jedyne rozwiąznie na wyrównanie transferu to dobra konfiguracja(akurat w wypadku tego programu mało istotna), odblokowanie w firewallu i odblokowane porty.