Wyrwane pady lutownicze złącza USB w telefonie

Siema,

Mam samsunga i900 omnia. Pewnego razu słuchałem sobie muzyki poprzez podłączone słuchawki i na chwilę chciałem wyjąć telefon z kieszeni. Zrobiłem to trochę nieostrożnie i muzyka w słuchawkach przestała grać. Gdy wróciłem do domu zacząłem oglądać telefon i szukac przyczyny. Gniazdo w telefonie trzymało się płyty głównej, jednak gdy podłączyłem słuchawki czy kabel USB wtyczka w złączu była dość luźno i dopiero dociśnięcie wtyczki powodowało, że telefon reagował na podłączenie. W ten sposób kabel USB i ładowarka działały poprawnie, ale słuchawki grały dużo ciszej nawet na maksymalnym poziomie głośności. Oddałem telefon do serwisu. Gość za wymianę złącza skasował mi 50 złotych i twierdził, że wszystko działa, więc zadowolony wróciłem do domu. Okazało się, że teraz działa tylko ładowarka. Wróciłem do serwisu i tam mi powiedziano, że naprawił tylko ładowanie, bo wyrwane były pady lutownicze i gdyby miał naprawić wszystkie to naprawa kosztowałaby dużo więcej.

Czy rzeczywiście możliwe było, że pady były wyrwane mimo, że gniazdo trzymało się nadal płyty głównej?

Możliwe, jednak ja bym stawiał na nieudolność serwisu. Tak czy siak im tego nie udowodnisz, mogli ci wcisnąć co chcieli. Tym bardziej że jak by to by miało kosztować więcej pewnie by cię spytali czy chcesz inwestować, czy po prostu naprawić część / olać (tak powinien zrobić profesjonalny serwis)