Wyrzucanie z gier

Ostatnio grając w różne gry zaczeły mi one wyrzucać do pulpitu z brakiem możliwości powrotu do gry. Często albo było trzeba restarować komputer albo gra sie crushowała i wyskakiwał komunikat że sterownik ekranu przestał odpowiadać ale odzyskał sprawność.Problem mam dość długo. Nie wiem czego to wina próbowałem wiele sposobów. Sterowniki aktualizuje odrazu po wyjściu.Nie wiem czego to wina może karty graficznej lub zasilacza. Jeśli chodzi o karte to jest to AMD Randeon HD 7700 Series.Prosze o pomoc ponieważ nie moge zagrać w żadną z gier ponieważ gra po jakiś paru minutach czasem sekundach poprostu sie wyłacza. A jeśli chodzi o fps"y to mam ich dosyć dużo w takich grach jak np:cs go mam ich po 180 nawet do 300.

Wrzuć screena z HDTune zakładka Health z HWINFO zakładka Sensors (całe okno). Podaj model tego zasilacza. Poza tym próbowałeś instalacji starszego sterownika (nowszy nie zawsze znaczy lepszy)

Sterowniki to whql? próbowałeś synchronizacje pionową w ustawieniach gry? 

111.png

 A jeśli chodzi o sterowniki to robiłem starsze updaty ale to samo.

 

Masz bardzo dużo niestabilnych sektorów na dysku. Wątpię czy pomoże zerowanie i remap jak masz gwarancje to reklamuj. Poza tym zrób backup ważnych danych bo za chwilę może być za późno.

Pamiętaj zerowanie usunie bezpowrotnie wszystkie dane na całym dysku!!

http://www.nirvanowiec.republika.pl/MHDD.html

Czyli można powiedzieć że dysk twardy do wymiany?

 

Jak już napisałem powyżej jak masz gwarancję reklamuj jak nie spróbuj zerowania i remapu.