Wysakujący SYSTEM ERROR przy otwieraniu folderów,log

Witam wszystkich forumowiczów, przeglądałem forum i stwierdziłem, że chyba dostanę tutaj odpowiednią poradę dotyczącą mojego problemu.

Otóż gdy otwieram jakiś folder bądź z niego wychodzę co jakiś czas wyskakuje mi coś takiego

System Error!

Attention, … Some Dangerous trojan horses detected in your system. Microsoft Windows XP files corrupted.

This may lead to the destruction of important files in C:\Windows. Donwload protection sowtware now!

Click OK to download the antispyware. (Recommended)

Jak klika się ok to ściąga się jakiś beznadziejny program który niby może by i zwalczył to coś, ale potrzebuje licencji, przy anuluj normalnie wszystko chodzi.

z tego co widziałem na forum są inne sposoby na uporanie się z tą uciążliwą niedogodnością.

tutaj zamieszczam mój log z HijackThis http://wklej.org/id/c5e87274ff

powiedzcie co dalej, tylko głośno i wyraźnie bo ja nie za bardzo w tym oblatany jestem :wink:

jedynie to mniej więcej umiem usuwać w tym HijackThis tylko powiedzcie co.

fix w hijackthis

Pobierz ComboFix, ale nie uruchamiaj

Wklej do notatnika:

File::

C:\WINDOWS\tasect16a.dll

Plik -> zapisz jako -> CFScript.txt (najwygodniej będzie, jeśli zapiszesz w takiej lokalizacji, by ikonka CFScript.txt znalazła się obok ikonki ComboFix.exe )

Przeciągnij i upuść ikonkę CFScript.txt na ikonkę ComboFix.exe tak jak tu ->

02f8f1e3c410a4cc.gif

Rozpocznie się usuwanie i powstanie log, daj ten log na forum.

potrzeba matką wynalazków :wink:

SmitfraudFix usunął mi pare plików i wszystko wróciło do normy, prawie wszystko ale to już chyba inna sprawa.

w każdym razie dzięki za pomoc :wink:

Podaj log z combofix