WYSIWYG Web Builder i licznik ze statystykami

Witam,

Zrobiłem stronę w WYSUWYG Web Builderze dla szkoły. W związku z tym chciałem tam dodać jakiś licznik odwiedzin i statyki. Konkretnie mówiąc kto, z jakiego ip i kiedy wchodził na taką stronę.

Szukałem w google ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Jeżeli można to proszę o poradnik jak taki licznik odwiedzin i statystyk zainstalować na stronie przy użyciu tego programu.

Pozdrawiam,

Xemidra

http://www.darmowe-liczniki.web-tools.pl/

Robisz tak :

Wchodzisz w link powyżej ,

Klikasz stwórz darmowy licznik ,

Wybierz kolor tła licznika ,

Wybierz licznik ,

Zostawiasz pole stan licznika ,

W pole adres strony piszesz nazwę strony ,

Klikasz Swtórz licznik

W Białej ramce kopiujesz zawartość ,

Uruchamiasz WYSIWYG Web Builder ,

Otwierasz projekt strony szkoły ,

Szukasz w narzędziach (Toolbox) Ikonki z napisem HTML ,

W okienku HTML Propiertes wklejasz zawrtość ramki ze strony (Crtl + V) ,

Klikasz OK ,

Szukasz obiektu o obrazku z napisem HTML ,

Przesuwasz w dogodne miejsce ,

Koniec .

Na bank zadziała :wink:

Ten licznik do wyswietlania czy dla ciebie,bo jak tylko do liczenia gości to masz to opisane w powyższym poście tylko nie wiem czy to ci zrobi statystyki.

Jak potrebujesz statystyk to na serwerze gdzie wrzuciłes stronę (o ile oferuje) , np na darmowym cba masz statystyki domeny lub na darmowym koncie strefa.pl też masz staterię możesz bodajże wybrać czy licznik ma być widoczny na stronie czy nie,postępujesz tam podobnie jak opisał ci WWW POWER 1.0 w poscie powyżej że wklejasz kawałek kodu w okienko html lub ewentualnie “ręcznie” czy to w WB w podglądzie kodu strony czy nawet w Notepad+.

jeśli chcesz statystyki to weź darmowy licznik “stat4u.pl”. Nie wyświetla liczby odwiedzin na stronie. Jest tylko mały obrazwk, przez który się logujesz i patrzysz statystyki.

Łatwo się instaluje