Wysiwyg web builder - nie wyswietla obrazków

hej,

 

stworzyłam sobie szablon w PS i pocięłam go na kawałki, następnie zapisałam dla web (html &images). otworzyłam program Wysiwyg web builder by stworzyć do niego kod html i niestety kupa. Importowałam html i pokazuje mi pocięte przeze mnie na kawałki, ale białe pola z informacją Images not found. 

Czy ktoś się może orientuje gdzie zrobiłam błąd?

 

Na Ps pracowałam na innym lapku.

 

z góry wielkie dzięki z pomoc.

 

Zapewne błąd jest w tym że link do obrazka nie istnieje, lub w folderze z obrazkami tego brakującego nie ma. Jak tak jest to sprawdź czy nazwy obrazków są poprane (jak w linkach w kodzie).

W folderze " Moje dokumenty " masz folder WYSIWYG a w nim znajduje się folder IMAGES i jak tworzysz stronę www czy szablon czy coś innego które posiada zdjęcia to tam zawsze program zapisuje domyślnie chyba że sama zmieniasz. Jeśli nic nie zmienaiałaś to zdjęcia są w tym folderze. Jak piszesz że pracowałaś na innym lapku to znaczy że te zdjęcia/obrazki sa właśnie tam gdzie zapisałaś projekt.Wystarczy przekopiować do folderu na tym lapku co masz i będzie ok.

Edit jak będziesz dawać ten szablon na allegro to zdjęcia musisz wgrać na jakiś serwer hostingowy w takim roazmiarze jakim jest zapisany w projekcie i musisz podac ścieżkę (link ) tego zdjęcia/obrazka tam gdzie było zdjęcie/obrazek jak tworzyłaś kod.

miluszka , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Dzięki za pomoc. Faktycznie nie zapisałam tych slice’ów czyli zdjęć, a skopiowałam sam duży obraz. Po zapisaniu wszystkiego na pent drive do nowego folderu, a następnie otwarciu na drugim lapku w WYSIWYG obrazy już się pojawiły.

 

Jeszcze raz dzięki za pomoc.