Wyskakiwanie reklam i spowolniona praca komputera

Witam, będę bardzo wdzięczna jeśli ktoś pomoże mi w zlikwidowaniu wyskakujących notorycznie reklam. Nie wiem czy to tez jest spowodowane wolniejsza praca kompa i częstymi zawieszeniami. Gdyby ktoś miał jakiś pomysł co może być tego przyczyna bardzo proszę o rade co robić i najlepiej krok pp kroku. Niestety nie jestem zbyt dobrze w tym zorientowana. Z góry serdeczne dzięki, pozdrawiam.

Pobierz na pulpit skaner Adwcleaner  - https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwcleaner/

Po uruchomieniu wykonaj polecenia szukaj i usuń. Skaner zażąda restartu komputera.

Po restarcie uruchom skaner FRST pobrany z http://www.bleepingcomputer.com/download/farbar-recovery-scan-tool/

Wersja skanera FRST musi być zgodna z zainstalowanym systemem operacyjnym.

Skaner FRST umieść na pulpicie. Po uruchomieniu skanera FRST wykonaj polecenie skan.

Zostaną wygenerowane dwa raporty FRST i Addition. Raporty umieszczasz na http://www.wklej.org, a w poście na forum podajesz linki do wklejek.

 

PS. Co z polską klawiaturą ?

mirelka1233 na forum piszemy w języku polskim, czyli korzystamy z polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż).

Dlatego też proszę skorzystać z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , a następnie dokonać korekty postu.

http://www.wklej.org/id/1556121/

http://www.wklej.org/id/1556122/

 

Przesyłam linki. Prosiłabym jeszcze o info , co oznaczają te wyniki i czy to rozwiąże też problem zawieszania się kompa?

P.S. Klawiaturkę polską mam ale rzadko z niej korzystam. Nie wiedziałam też że tutaj są takie zasady ale nie ma problemu.

Odinstaluj C:\Program Files\Common Files\McAfee\SystemCore\mfefire.exe

Wykorzystaj do pomocy - http://support.kaspersky.com/pl/general/uninstall/2237

  • instrukcja 2.

 

Otwórz systemowy notatnik i wklej:

No i narobiłam. Ten program odinstalowałam ale skaner mi zniknął i co najlepsze teraz jak go ponownie otwieram nie ma tej opcji FIX. Da się coś z tym zrobić?

Raport Fixlist.txt masz zapisany i ulokowany na pulpicie?. Pobierz ponownie skaner FRST z podanej w moim 1-poscie strony.

Uruchom komputer w trybie awaryjnym, tzn po wciśnięciu przycisku zasilania na komputerze wciskasz klawisz funkcyjny F8 w trakcie procesu uruchamiania. Jak pojawi się menu wyboru, kursorem z klawiatury wybierasz Uruchom w trybie awaryjnym. Czekasz na otwarcie ekranu (pulpitu), jeżeli system tego wymaga potwierdzasz.

Odszukaj na pulpicie pobrany FRST i uruchom. Po uruchomieniu w prawym rogu listy menu powinno być polecenie fix. Aktywuj to polecenie.

Niestety ale tryb awaryjny nie włącza się mimo że robię wszystko tak jak jest opisane. 

Otwórz systemowy notatnik i wklej: