Wyskakujące błędy w programie magix music maker

Problem następuje kiedy próbuję zapisać to wyskakuje mi jakiś błąd, lub kiedy próbuję załadować jakiś sampel do aranżacji. Zawsze zawiesza się na tych samych samplach. Próbowałem już parę rzeczy: testowałem pamięć ram (nie znalazło błędów) i naprawiłem wina z płytki niestety to również nic nie dało. Tutaj jest log z tego programu http://www.wklej.org/id/833780/ . Jakby było coś potrzebne to napiszcie. Z góry dziękuję za pomoc.

A czy program jest uruchomiony z poziomu administratora ?

http://pecetowiec.vgh.pl/readarticle.php?article_id=12

Tylko że ja mam windowsa xp i moje konto jest administratorem

Czy wcześniej miałeś takie problemy z tym programem ?

Miałem kiedyś inny problem, wyskakiwało mi że nie mam jakiegoś pliku i ponowne zaistalowanie tego programu pomogło. Takich problemów jak teraz jeszcze nie miałem.

Spróbuj przeinstalować aplikację, skorzystaj z Total Uninstaller-a? Użyj CCleaner-a, usuń wszystkie śmieci, przeskanuj system programem Malwerbytes Antymalware i Kaspersky Virus Removal, i jeśloi znajdzie jakieś infekcje, podaj dzienniki ze skanowań na forum, jeśli nie ma infekcji zainstaluj oprogramowanie jeszcze raz po zrestartowaniu komputera i sprawdź czy problem się powtórzy

Właśnie o to chodzi ze ściągałem z neta dodatkowe pliki przez ten program i chciałem uniknąć odinstalowania tego programu bo dosyć długo się to ściągało. No nic, będę musiał zrobić jutro to co mi podpowiedziałeś i dam znać czy coś się zmieniło.

Jeśli pamiętasz jakie to pliki to pewnie są na dysku i trzeba je tylko odnaleźć w katalogach, z których korzysta program. Ewentualnie gdybyś nie mógł sobie poradzić ze znalezieniem tego katalogu, pytanie odnośnie programu można skorzystać z pomocy technicznej ze strony tej

Skanowałem malwabytes anti malawre i znalazł mi 3 infekcje. Nie skanowałem jeszcze kasperskym .Gdzie mam dać logi z malwabytes?

Dodane 27.09.2012 (Cz) 23:56

Jednak usnąłem to programem malwabytes. Ale pojawił się kolejny problem ponieważ chciałem przeskanować karspersky virus removal niestety nie chce się on włączyć. Kiedy go włączyłem pierwszy raz to pojawił się blue screen, natomiast za drugim razem wyskoczył mi jakiś błąd niby restart kompa ma pomoc ale dalej jest to samo. Co mam teraz robić?

Dział bezpieczeństwo i obowiązkowe raporty OTL według tej instrukcji. Logi z Malwerbytes i innych programów możesz umieścić za pomocą portali np wklejto.pl i link podać na forum. Możesz też umieścić bezpośrednio na forum używając sekcji

[code]