Wyskakujące litery, szalejący ekran i myszka!

Problem polega na tym, że od czasu do czasu mój laptop szaleje tzn. nie daje się pracować - wyskakuja podczas pisania ciągi znaków tak jak teraz :“ę n/n/ n/bńn/ n bn/ bńbńnn/ ńbńńn/ bbn/ ńbń/ n/ ńznakówbńbńńbńn/ n/ n/ n/ bńn/ bńżan/n/ bńiebbnn/ bńbńbńńńńńńńńńńęążn n/ n/ ń nbbń/ ńńnnb nbn/ bńbńbńbń/ /ńn/ ń” i zaczyna szaleć mysz, wyskakują okienka programow,przełączanie ekranu z poziomu w różne strony. Nawet teraz ciężko mi napisać parę słów. Oto log z OTL http://www.wklejto.pl/73719 .

Z OTL należy wstawiać obydwa logi OTL.txt + Extras.txt. Przy czym opcja Rejestr - skan dodatkowy ma być ustawiona na Użyj filtrowania.

W białe dolne okno Własne opcje skanowania/skrypt w OTL wklej:

Wykonaj skrypt i zatwierdź restart.

Potem log z usuwania (raport, który wyskoczy po usuwaniu OTL-em) oraz nowy log robiony opcją Skanuj.

Log z GMER też obowiązkowo do pokazania, uprzednio zastosuj się do tego: http://www.fixitpc.pl/index.php?/forum- … ce-napedy/

Zrobiłem tak jak poradziłeś deFco247 - odinstalowałem emulację napędów zgodnie ze wskazówkami wykonałem skrypt i logi z OTL.txt http://www.wklejto.pl/73861 i Extras.txt http://www.wklejto.pl/73862. Problem mam z logiem z GMERA - zawiesza mi komputer podczas działania (trzy razy z rzędu), bardzo długo skanuje i zwis ;( .Jak się uda to zamieszczę logi z GMERA. Po realizacji skryptu mogę normalnie pracować i komp nie wariuje - dzięki wielkie (przynajmniej teraz, bo tak jeszcze na nim nie popracowałem - walczyłem z GMEREM).

Zawieszanie się GMER-a nie jest nowością, to narzędzie często wywołuje bluescreeny nawet na całkiem czystym systemie (bez zainstalowanego oprogramowania ochronnego, które mogło by kolidować z pracą GMER-a).

W zastępstwie GMER-a możesz jeszcze użyć RootRepeal.

Faktycznie już parę razy próbowałem przeskanować GMEREM i za każdym razem zwis i raz bluescreen. Zrobiłem skan RootRepeal’em http://www.wklejto.pl/73876. bń/ Mn/ n/ ńńn/ bbń//n/bńn/bń" - niestety jest tak samo jak było - wyskakują te litery - właśnie kiedy myślałem, że jest OK ;(. Wyskakuje okienko ze zmianą daty oraz tak jakby blokuje alt i przekręca mi ekran.

Dodane 07.08.2010 (So) 0:09

Chyba jednak pozostaje format c: Dużo czasu spędziłem nad tym problemem ;(