Wyskakujące okienka AVG - jak się tego pozbyć?

Narpiew wyskakiwało mi jedno okienko :

f73fa68bf0d90f17m.gif

i myślałem, że do 12 kwietnia przestanie, a tu drugie mi wyskakuje:

d95c112aeab547bem.jpg

poprostu musisz zaktualizowac do najnowszej wersji dla własnego bezpieczeństwa, jedynie w taki sposób się tego pozbędziesz.

nie wiem czego nie rozumiesz i jaki masz problem bo nic konkretnego nie opisałeś o co ci chodzi,

12 kwietnia rzeczywiście przestało - AVG przestało wspierać starą wersję 7.5 swojego programu :wink:

W temacie kolega napisał że chce się tego pozbyć :slight_smile: problemem był pewnie anglojęzyczny komunikat. Nie każdy zna języki :wink: Pozdro :smiley:

Instalowałem bezpłatną wersję AVG, a ta najnowsza jest płatna (chyba) - to muszę instalować płatną wersję, żeby się tego ‘‘badziewia’’ pozbyć :?:

Klik

AVG wypuszcza równolegle do płatnych rozwiązań wersję AVG Free, ma ten sam numerek co płatny antywirus. Obecnie 8.5

Ta wyszukiwarka Yahoo, to jest to samo co Google i zamiast szukać w Googlach to szukać w Yahoo :?: i o co tu chodzi :?

49dd1e800b0b050cm.gif

Masz takie ‘cuś’ bo podczas instalacji nie odptaszkowałeś instalacji AVG Toolbar. Ja tam uważam go za śmieciowaty i nigdy nie instaluję :stuck_out_tongue: W ogóle nie cierpię i nie toleruję żadnych toolbarów w przeglądarce :smiley:

ale na czym to polega, że jak wpisuję w Googlach jakiś szukany wyraz - to ten sam wyraz wpisuje mi się w tym AVG Toolbar :?: a jak tylko wpisuję w AVG Toolbar to jest to jako odrębna wyszukiwarka jakaś AVG Yahoo czy coś takiego :? -

Wiem, że zgadzałem się na samym początku, na ten chyba Toolbar, ale tylko dlatego, że miało mi to chyba sprawdzać niebezpieczne strony www - czy to o to chodzi :?:

Co to dokładnie robi to Ci nie powiem bo - jak wspominałem - nigdy tego nie instalowałem :wink: podejrzewam że może to działać w ten sposób, że wpisujesz coś w wyszukiwarkę toolbara AVG i zwraca Ci tylko wyniki z bezpiecznych stron. Najłatwiej to sprawdzić wpisując nazwę jakiegoś popularnego programu + “crack” :smiley: Jeśli wyskoczą Ci same “zielone” linki to znaczy że trafiłem i toolbar AVG zwraca tylko bezpieczne wyniki ;]

Tak czy siak, nawet bez toolbara AVG dodaje ikonki obok wyszukiwania w Google (Yahoo chyba też) - przy linku zawsze jest ikonka zielona, pomarańczowa lub czerwona, zresztą, o ile pamiętam wystarczy na nią najechać i wyświetla się okienko z opisem.

Zgadza się wyskakują takie, ale dopiero dzisiaj mi wyskoczyły - wczoraj nie.

na 100 % bez toolbara :?: i mam rozumieć że w tym najnowszym bezpłatnym AVG :?: - ten poprzedni to raczej nie miał tego :?

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 … inkScanner

No na sto procent :stuck_out_tongue: zawsze używam AVG, no wyjątek teraz bo mam triala Pandy i dlatego mówię z pamięci. Ten poprzedni - wersja 7.5 - oczywiście tego nie miał bo to skanowanie linków to nowość wprowadzona w wersji 8, więc po sprawie 8)

Link, któty podał kolega Barnaba prowadzi m.in. do oddzielnego instalatora LinkScannera, gdzie czytamy:

:slight_smile:

To teraz pytanie, czy można tego toolbara ''schować ‘’ :?:

On się pojawia tylko w IE czy np. w Firefoksie też (jeśli używasz) :?: Jeśli chodzi o IE to klikasz po prostu prawym na pasku i odptaszkowujesz AVG Toolbar czy jak to się tam nazywa. Być może trzeba będzie wybrać jakąś opcję w stylu ‘dostosuj’, jak się rozejszysz to na bank będziesz wiedział o co chodzi :slight_smile: