Wyskakujące okienka i powiadomienia

Robiłem formata dysku c jakieś 2 dni temu i od tej pory męczą mnie uciążliwe komunikaty typu: czerwona ikonka w kształcie tarczy koło zegarka z komunikatem że komputer może być narażony na ataki wirusów czy coś w tym stylu, potem dymek z napisem ukrywanie nieaktywnych ikon itp. Widziałem gdzieś na forum temat jak to usunąć ale za hiny nie mogę go znaleźć. Może mnie ktoś oświecić ?

Włączysz automatyczne aktualizacje to tarcza zniknie a dymkami się nie przejmuj , za kilka dni same przestaną się pojawiac

luknij tutaj http://xp.net.pl/art/windowsxp_sp2.html pewnie o to chodzi!! konkretnie Centrum zabezpieczeń

Mniej więcej o to chodzi ale gdzieś byl na tym forum temat jak to zrobić. Pamiętam ża jakaś pani to zamieszczała…

Tutaj było lepiej opisane…

Możesz całkowicie wyłączyć Centrum zabezpieczeń jeśli chcesz. Robi się to w ten sposób

start :arrow: uruchom :arrow: wpisujesz msconfig i dajesz ok. Następnie przechodzisz na zakładkę Usługi odnajdujesz na liście usług Centrum Zabezpieczeń i odznaczasz je. Po tym zabiegu potwierdzasz zmiany przyciskiem zastosuj. W końcowym etapie klikasz na przycisk zamknij potwierdzasz zgodę na ponowne uruchomienie komputera. Od tego momentu Centrum Zabezpieczeń jest wyłączone a co za tym idzie żadne jego Komunikaty nie będą się pojawiać.

No dobra ale mi chodzi tylko o link! takie coś to ja wiem jak zrobić…

program - xp-AntiSpy -rozwiązuje te i podobne problemy /darmowy,znajdziesz na google…/

jak dobrze trafisz -to jest wystarczająca

/ja mam i nie narzekam/

Blastoise, chodzi Ci o zmianę sposobu powiadamiania z Centrum Zabezpieczeń ? W panelu starowania przejdź do Centrum Zabezpieczeń - wybierz “Zmień sposób informowanie mnie…” i zaznacz sobie tylko to, co chcesz, żeby było monitorowane. Czy o to chodziło ? Czy możesz podać pełną treść komunikatu ostrzeżenia z tego dymku ?

To już zrobiłem ale chodzi mi głównie o link do tematu na tym forum gdzie są opisane wszystkie działania jak przyspieszyć komputer itp…

Blastoise , tak no napisałeś że sam nie wiesz o czym pisałeś.

A tu jest link jak odchudzić windowsa viewtopic.php?f=7&t=76580

Pascal bo ja już usunąłem to powiadomienie o aktualizacjach, ale denerwują mnie dymki…

Ten link już patrzyłem ale tam nie ma nic o tych komunikatach…

Całkowite wyłączenie powiadomień w dymkach:

http://www.searchengines.pl/lofiversion … 59850.html

Zastanów się czy warto, bo czasem mogą się przydać. To miałeś na myśli ?

Tak, dzięki. Tylko chyba na forum widziałem właśnie tą panią jak opisywała wszystko krok po kroku. Jeżeli ktoś znajdzie link to poproszę. narazie to mi wystarczy :slight_smile: