Wyskakujące okienko BŁĄD SKRYPTU

(Shark13) #1

Witam

Podczas przeglądania stron internetowych często wyskakuje mi okienko "Błąd Skryptu", a dokładnie zatytułowane "Wystąpił błąd skryptu na tej stronie". Czasami jest to kilka okienek pod rząd. Jak to wyeliminować? Mam Windowsa 10.

(MacGregor) #2

Może łaskawie powiesz co to za strony oraz jaka przeglądarka?

(Shark13) #3

Przeglądarka to Internet Explorer. Najczęściej to mi wyskakuje na stronach typu: allegro, olx, rzadziej na innych.

(drunkula) #4

Na bieżąco aktualizowany IE11 nie powinien mieć problemów z tymi stronami.

Jako, że jest głęboko zagrzebany w system, odinstalowanie i ponowna instalacja odpada, ale możesz spróbować tego:

(Shark13) #5

Zresetowałem ustawienia przeglądarki wg. sposobu z podanego linka, ale to nie pomogło.

(drunkula) #6

Jakieś firewalle, bitdefendery, cokolwiek zabezpieczającego? Jeżeli tak, to wyłącz i sprawdzaj dalej.

(Shark13) #7

Otwarłem kilka stron internetowych na przeglądarce Edge i ani razu okienko nie wyskoczyło, więc zakładam że tam ten problem nie występuje. Nie mam innych zabezpieczeń oprócz Windows Defender, ale ten zawsze był włączony.

(drunkula) #8

Czyli ewidentnie uwalona jest przeglądarka, a w systemie nic nie brakuje. Przyzwyczaj sie do innej, albo wrzuć obowiązkowe logi do działu bezpieczeństwo z prośbą o sprawdzenie. A nóż widelec coś tam się spaskudziło co da się usunąc… 

(Shark13) #9

Nadal borykam się z tym problemem. Może ktoś ma jeszcze jakiś pomysł?

(MacGregor) #10

(Shark13) #11

Jak wrzucić logi do sprawdzenia? A może odinstalować z komputera Internet Explorer i zainstalować na nowo?

(MacGregor) #12

Ciekawe jak to zrobisz? Zaglądałeś chociaż do podanego działu?

(drunkula) #13

Jeżeli nie wiesz jak, najwyższy czas na kogoś bardziej oblatanego w temacie (znajomy/serwis).

(Shark13) #14

drunkula tak zrobię

(drunkula) #15

No i to jest słuszne podejście! Duży plus za to że jak kończą się własne umiejętności, to nie wstyd sięgnąć po pomoc nie tylko na forum.