Wyskakujące okienko Generic Host Process for Win32 Services

Witam…o wyskakującym okenku Generic Host Process for Win32 Services naczytalem sie jzu wiele i nie moge znalezc nedej skutecznej rady na ten problem. Czy ktos moglby mi pomoc?? Precyzyjna i skuteczna rada…

Probowalem program Windows Worms Doors Cleaner blad dalej wyskakuje…skanery avast…kaspersky…blad nadal wyskakuje…program jv16tools tez nie pomaga… latka na winXP takze nie przynosi efektu

Probowalem wielu wariantow niestety zaden nie okazal sie skuteczny. prosze o pomoc

Rico_Paulo Witaj na forum :slight_smile:

Proponuję abyś od początku stosował się do zasad panujących na tym forum. Jedną z nich jest używanie polskiej pisowni (włączając w to znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tych reguł.

ok, będę się stosował, dziękuję za zwrócenie uwagi. Niestety ten błąd staje się bardzo uciążliwy…

Cześć… Generic Host Process for Win32 Services to istna zmora neostradowiczów, sam miałem ten problem i próbowałem rozwiązać go wyżej wymienionymi metodami, skanowanie antyvirusami nic nie dawało, łatka nie pomogła, WWDC zamułał transfer, problem ten znikł po odinstałowaniu elementu wykorzystywanego przez połączenie, jakim jest “Udostępnianie plików i drukarek…”(znajdziecie go we właściwościach połączenia w zakładce Sieć), teraz nie ma juz żadnego problemu i żadnego okienka. Więcej o problemie z portem 445 http://www.cert.pl/index2.html?action=s … re&nid=487

Gdzie jest owa zakładka Sieć??Bo szukałem i nie mogę znaleźć =/

Mam połączenie radiowe do neostrady, którą dzieli 10 osób, od woczraj mam tak, że ten błąd cały czas mi się pojawia, ale net działa. Używałem tego programiku do zamykania portów, lecz po ok. 40min od włączenia komputera problem wraca na nowo :frowning:

reenox szukaj we właściwościach karty sieciowej w zakładce ‘Ogólne’ elementu ‘Udostepnianie plików i drukarek…’

Wydzielono jako podczepiony

Krzychu 13 … zalozylem ten temat jescze raz…bo przegldalem juz sporo postow i to nie tylko na tym forum. Wsędzie jest opisany ten problem, lecz na zadnym nie ma tak naprawde konkretnej wskazówki jak rozwiązać ten problem. Wiele rad dotyczyło instalowanie, przeskanowanie co trochę to innym antywirusem, inne rady to łatki wina, jescze inne to program Windows Worms doors Cleaner, jeszce inni pisali o innych rozwiązaniach. Probowałem większej częsci tych wskazówek i niestety z przkrością muszę stwierdzić, że jakdotad żadna z nich nie okazała się skuteczna. Dlatego prosiłem o konkretną wskazówkę, ktora faktycznie usuwa dany problem, a nie o zbiór linków i porad, które tylko czasowo roziązują ten problem.

Nie dawno jescze jedna metoda zwalczenia tego problemu pojawiła sie, a mianowicie wyłączenie udostepniania drukarek i plików w sieci…lecz gdy to zrobię, to za każdym kolejnym razem, gdy łaczę się rpzez neostradę to ponownie ejst to zaznaczone…co zrobić żeby to już się nie zaznaczało przy kolejnym razie?? Połączenie sieciowe/neostrada/zakladka sieć