Wyskakujące okienko Instalator Windows

Witam.

Od jakiegoś czasu po każdym włączeniu komputera i uruchomieniu systemu (Windows XP), wyskakuje mi za każdym razem okienko Instalator Windows. Następnie pojawia się okienko Unload i prosi o czekanie bo Windows konfiguruje Unload. Potem jest komunikat po angielsku: The feature you are trying to use is on a network resource that is unavalaible. Use source: (i tu podana jest ścieżka dostępu C:\DOCUME…). Po kliknięciu OK dostaję info, że ścieżka nie została odnaleziona, Error 1706.

Krótko mówiąc, jak mam się pozbyć tego Instalatora, bo jego uruchamianie jest dość denerwujące.

Dodane 29.04.2011 (Pt) 21:07

Podnoszę temat.

Dodane 29.04.2011 (Pt) 22:24

Ponawiam pytanie.

Dodane 30.04.2011 (So) 12:30

Problem nadal nie rozwiązany, proszę o jakieś wskazówki.

Dodane 07.02.2012 (Wt) 16:00

Tak gwoli zamknięcia tematu. Problem rozwiązałem sam, i to dość przypadkowo. Robiłem porządek na pasku autostart, usuwałem niepotrzebnie uruchamiane wraz z systemem programy. Była tam ikonka od mojego urządzenia wielofunkcyjnego HP, której nie mogłem w żaden sposób ruszyć. Dała się usunąć dopiero po wejściu w menu Start dalej Wszystkie programy i Autostart. Na tym poziomie usunąłem ikonkę i okienko instalatora przestało się pojawiać. Może się ta informacja komuś przyda.