Wyskakujące okienko podczas pisania znaku "ł"

Hej,

być może brat bawil się keyloggerami, bądź czymkolwiek innym, co spowodowalo, że po próbie napisania polskiej litery " ł" --> wyskakuje takie oto okno:

68631535pl4.jpg

w404.png

Jak wspomnialem powyżej, podejrzewam, iż to keylogger, jednak nie jestem pewien. Pytanie - czy ktoś to rozpoznaje ? Jeśli tak to super! Proszę podpowiedzieć, jak to usunąć, lub jeśli to keylogger - jaki?

Będę niezmiernie wdzięczny za pomoc z uwagi, iż mam dżzo tekstu do zdigitalizowania.

Pozdrawiam serdecznie.

Lukasz.

Jesteś wystarczająco długo na forum, żeby znać zasady zakładania tematów. Popraw temat na konkretny bez zbędnych ozdobników i błędy. Zdaję się, że na forum używamy polskiej pisowni.

W porządku szefie, po prostu zapomnialem się, ze względu wlaśnie na omawiany problem. Mam go już od dluższego czasu.

Gdzie to ci wyskakuje?

Może w jakimś programie, który masz uruchomiony w tle, jest zdefiniowany klawisz skrótu Alt Gr+ l ??

Gdzie patrzeć, czy ten skrót jest zdefiniowany przez system ? Osobiście w żadnym programie czegoś takiego nie ustawialem.

Zobacz jakie programy działają w tle.

Nie zmieniły się ustawienia w opcjach językowych czy skrótach klawiaturowych?

Pytałem w jakiej sytuacji wyskakuje to okno. W czym używasz tego skrótu? Czy w Wordzie? Musisz patrzeć na ustawienia opcji w programie, w którym występuje problem. Nie zmienia ci się język w tym programie na inny niż polski. Jeśli tak, to widocznie w innym języku skrót ten jest odpowiedzialny za coś innego.

No więc tak,

okienko pojawia mi się wszędzie, gdziekolwiek się nie znajduje w systemie. Czy to w Wordzie, czy na pulpicie - Alt Gr + l = wyskakujące okienko, które wyżej Wam pokazalem. Stąd podejrzenia, że to jakiś keylogger, ponieważ mają taką wlaśnie funkcję, że pod specjalną kombinacją dopiero się ujawniają; albo inny zew. program.

Liczę, że ktoś mi pomoże.

Pozdrawiam

Może ustawiłeś taki skrót klawiszowy w jakimś programie działającym w tle, np.sterowniki karty graficznej?

Bez przesady, jaka karta graficzna wymagałaby hasła dostępu do panelu?

Problem rozwiązany.

Przeszukałem rejestr SpyBotem i po problemie.