Wyskakujące okienko w IE

Od wczoraj mam problem z IE. Choć uzywam FF i czasami Opere wyskakuje mi okienko w IE z jakąs reklamą.Skanowalem Ad-aware dalej wyskakuje. W związku z tym prosze o sprawdzenie loga z góry dziekuje.

wpis usuń HJT, daj log z Sielnta -opis w przyklejonym

Skan AVG Anti-Spyware 7.5 po update :wink:

Zrobione tak jak napisałeś. Wpis skasowany. Przeskanowane całego systemu AVG Anti-Spyware 7.5. Niestety wciąż IE wyskakuje z tą reklamą.

ten problem też mam, więc też interesuje mnie jak go rozwiązać, możliwe, że powoduje to instalacja paska alexa toolbar, albo MEGAUPLOAD toolbar. a tak z ciekawości zapytam- czego to jest reklama? może jest taki napis

"free ink"

a adres strony to

www.adserverplus.com

??

Znasz to? Jeśli nie > pogrubione foldery usuwsz z dysku w awaryjnym, wpisy w HJT.

ściągsz narzędzie UnHookExec.inf, instalujesz. Daj nowe logi.

Katalogi skasowane w trybie awaryjnym, wpisy usunięte, UnHookExec.inf zainstalowany. Hm otwieram FF albo Opere w tym momencie zaraz wyskakiwała reklama w IE. Chyba wszystko jest w porządku. Dzieki bardzo za pomoc Gutek2222 i Joan. Na wszelki wypadek jednak podaje nowe logi.

Start => uruchom => wpisz regedit i kliknij OK => przejdź do klucza:

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

i skasuj z prawokliku znajdującą się tam wartość NWEReboot

Start => uruchom => wpisz cmd i kliknij OK => w konsoli, która się otworzy wpisz:

Puść w ruch NoLop.

Zajrzyj tutaj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 559#869559

Tylko Ty dokonaj modyfikacji w kluczu:

Zrobione wszystko zgodnie z Twoją instrukcją. Program nie wykazał żadnych infekcji. Nowe logi

Możesz kosmetycznie ciachnąć.

Proponuję przeczyścić rejestr ponieważ masz kilka pustych kluczy, opis.

W logu z silenta nadal:

Zastosuj exefix.reg oraz to, co już wcześniej radziłem:

Ok coś tam pokombinowałem i log z Silenta:

No Ok logi

Hehe no to super. Jeszcze raz dzięki panowie za pomoc. :piwo: