Wyskakujące okienko właściwości

Witam serdecznie

Mam pewien problem z komputerem.Otóż od pewnego czasu po uruchomieniu systemu dajmy na to chcąc wejść w mój komputer czy tez dokumenty lub jakąkolwiek inną aplikację zamiast tej aplikacji uruchamia mi się okienko właściwości.Klikając na ikonkę gry czy jakiegokolwiek programu dzieje się to samo.Komputer jest przeskanowany i nic póki co nie wykryło mi.Ktoś mi doradził abym sprawdziła opcje myszy czy czasami nie jest tam nic przestawione ale tez jest tam ok . Dodam że jest to laptop który działa na podłączonej myszce i klawiaturze.Odłączenie myszki czy też właśnie klawiatury nie pomaga bo problem występuje dalej.Nie mam możliwości rownież odinstalowac danego programu ponieważ opcja ta nie działa nie ma też możliwości uruchomić jakikolwiek instalator.Zdarza się że laptop chodzi normalnie kilka dni a później znowu dzieje się to samo.Często np. w jakiejś grze klawisz Esc nie działa jako cofanie do menu gry tylko zrzuca na pasem windowsa.Format komputera nie pomaga…zawsze po jakimś czasie problem wraca.Nie wiem czym to jest spowodowane ale mi brakuje już pomysłów.Komputer działa na systemie Windows 7 home premium.Bardzo prosze o pomoc gdyż jest to dosyć uciążliwe.

Też jestem zdania, że to mysz. Masz touchpad. Przypomnij sobie, jak się klika na program po odłączeniu myszy. Jeśli włączą się te same właściwości odpowiadające PPM, a uruchomienie programu odpowiednio potrzebuje lewego przecież przycisku myszy, to daruj sobie tą mysz. Mam laptopa i rożne numery wycinały myszy. W dwa lata zmieniłem trzecią. Kupowałem z nasłuchu klikania, takie samej lekkości nacisku LPM, PPM i najcieńszego kabelka.

Ale po odłączeniu myszki dzieje się to samo…o czym zresztą pisałam.

Prawidłowe ścieżki do menu itp, to może naprawić użycie programu portable RogueKiller. Jest na dole tej stronki http://forum.pcformat.pl/Lista-programo … -t?page=23 Wybierz tylko, linka 64 bit, czy 32 bit, bo i taki bywa Win 7. Uruchamia się na Win 7 jako administrator. Pobierasz na pulpit, po uruchomieniu dajesz scan, potem delete, następnie naprawa po lewej opcja fixshortcut. Gdy już wszystko, to robisz restart systemu. Będziesz mieć logi ze skanowania, usuwania i naprawy, na pulpicie, oraz backup.

Nie uruchomię tego przecież …nie działa już w tym momencie nic kompletnie nawet klawiatura.Touchpad działa owszem ale tak samo jak poprzednio.

http://support.microsoft.com/fixit/pl

To powinno pomóc.