Wyskakujące okienko z reklamą podczas używania Chrome'a

Muszę resetować Chrome’a? :expressionless: mam już solidnie skonfigurowaną przeglądarkę pod siebie…

Co można zastapić uBlock Origin? Adblock? Inna wtyczka? Czy zestaw różnych innych wtyczek?

Wspomniany Adguard, ale unikaj opcji zezwól na akceptowane reklamy (opcje i filtr reklam), opcji optymalizacja filtrów też unikaj. A z filtrów problematic i obsolete mają być nieaktywne.

Nieiele mi to mówi, i gdzie tego szukać :stuck_out_tongue:

Wszystko w ustawieniach. A filtry które mają wspomniane tagi + filtr użytecznych reklam ma być wyłączony i opcja użyteczne reklamy też.

Ja mam taki duet:


Na Android i Windows w Firefox. Oba dodatki so i dla Chrome.

W AdGuard mam tak:

Bloker Reklam:

  1. Blokowanie reklam:
  • aktywne: Podstawowy filtr AdGuard
  1. Prywatność
  • aktywne: Filtr elementów szpiegujących AdGuard
  1. Elementy irytujące
  • aktywne: Filtr irytujących elementów AdGuard
  1. Bezpieczeństwo
  • aktywne: Malware Domains, Spam404
  1. Specyficzne językowe
  • aktywne: Official Polish filters for AdBlock, uBlock Origin & AdGuard

Musisz włączyć Polski AntiAdblock też. Choć dobrze jest przejrzeć wszystkie filtry i zaznaczyć co się przyda tobie.

Pomocniczych filtrów anty-adblock szukaj pod nazwą “Polish Anti Adblock Filters”, niektóre muszą być w “AdGuard Base” lub tak niby lepiej dla AdGuarda (nie muszą czekać 2-4 dni na reakcje i ocenę poprawki).

Akceptowalne reklamy można też wyłączyć z “ustawień podstawowych”.

Wszystko ustawione ale pojedyncze reklamy dalej się pokazują :expressionless:

Ja mam teraz z powrotem W 10 i na starym Edge (ten na silniku nie chromium) ma AG extension. Wszystkie filtry bez pożądanych reklam i obsolete/problematic i nic nie widzę. :grin:

Czy zastosowałeś moją poradę?
Zrób zrzut ekranu z wyskakującą reklamą.
Napisz przy której włączonej przeglądarce wyskakują reklamy

1 polubienie

Zastosowałem poradę. Nie pomogło.
Zastosowałem za to inną metodę - usunąłem historię przeglądarki, nie całą, lecz cofnąłem się kilka dni wstecz. O dziwo pomogło. Być może kliknąłem coś przez nieuwagę co w sumie zdarza mi się rzadko.